جستجو:کلیدواژه=سیاست

/گزارش-ایندیپندنت عربی/ جنگ اوکراین، جهان را رسوا کرد ...
https ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ سیاست
در پی تلاش بی‌وقفه غرب برای تبلیغ عملیات نظامی روسیه در اوکراین به عنوان "تجاوز نابخشودنی" پوتین و توسل به اصول و ارزش‌های انسانی و حقوق بشری در این م...ادامه مطلب»

5 نکته درباره جنگ اوکراین که هم غرب گرایان وطنی را بر می آشوبد، هم روس...
asriran.com ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ سیاست
1 - جنگ اوکراین نشان داد که برغم تمام ادعاهای تمدنی در جهان قرن 21 ، هنوز در عصر حاکمیت جنگل زندگی می کنیم و آنچه بیش از همه، کارکرد دارد، "زور" است و...ادامه مطلب»

پورابراهیمی: احتمالا روند سابق در مورد ارز ترجیحی تا پایان سال ادامه م...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ اقتصاد
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که پیش بینی می‌کند روند سابق در مورد ارز ترجیحی تا پایان سال ادامه پیدا خواهد کرد و هیچ تغییری رخ نخواهد دا...ادامه مطلب»

سونامی ارزی در ترکیه | سرنوشت سرمایه‌گذاری‌های عربی در ترکیه ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ اقتصاد
با وجود فشارهای دولت و تغییر سیاست‌های بانک مرکزی، ارزش لیر ترکیه باز هم مقابل دلار سقوط کرد. همشهری - سیاوش فلاح‌پور: بحران ارزی ترکیه روزبه‌روز بدتر...ادامه مطلب»

روزگار بحرانی آنکارا سقوط آزاد لیر ادامه دارد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ اخبار
همزمان با وخیم‌ شدن شرایط ارزی و تورمی ترکیه، تنش‌های این کشور با قدرت‌های غربی نیز رو به افزایش است. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه همشهری،...ادامه مطلب»

چهار دلیل برای سیاست تهاجمی ترکیه به ایران ...
news.gooya.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ سیاست
نویسنده: ابوالفضل پازوکی، دانشجوی ارشد روابط بین الملل دانشگاه بین الملل قبرس دیپلماسی ایرانی - روابط نوین تهران - آنکارا در یک صد سال گذشته فرازها و ...ادامه مطلب»

میل به برگزاری جلسات غیر‌علنی در مجلس اصولگرایان پارلمان محرمانه‌ها ...
fararu.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ سیاست
مجلس بعد از ماجرا‌های افغانستان و به‌قدرت‌رسیدن طالبان هم یک جلسه غیر‌علنی با سردار قاآنی برگزار کرد. طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی هم بار ا...ادامه مطلب»

این روانریتی‌های مهربان!...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ فرهنگ
برخی از روحانیون در ایران به ویژه نسل‌های جدیدتر، وقتی می‌بینند که بازار روانریتی‌ها سکه است و دسته دسته مردم را جذب خود کرده‌اند سعی می‌کنند مانند آ...ادامه مطلب»

بیداری دیرهنگام ایران در برابر پیامدهای ژئوپلیتیکی جنگ قره باغ...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ سیاست
در همان زمانی که نیروهای آگاه سیاسی از پیامدهای ژئوپلیتیکی جنگ قره باغ برای ایران سخن می گفتند برخی برای شهدای جمهوری آذربایجان در جنگ قره باغ مراسم ...ادامه مطلب»

کدام کشور دقیق‌ترین شناخت را از ایران دارد؟...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ سیاست
شناخت دقیق یعنی: مخاطب به چه می‌­اندیشد؟ چه امری برای او مهم است؟ محرکه‌­ی عصبانیت او چیست؟ عامل خوشحالی او چه می­‌تواند باشد؟ اولویت­‌بندی ذهن او چگو...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF