جستجو:کلیدواژه=سیمین بهبهانی

آرتمیس: پلاک تکه ای شعر پارسی مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
indoors.ir ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ هنر
پلاک تکه ای از جنس استیل شعر پارسی: مرا هزار امید است و هر هزار تویی شروع شادی و پایان انتظار تویی بهارها که ز عمرم گذشت و بی‌تو گذشت چه بود غیر خزان‌...ادامه مطلب»

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم...
1host2u.ir ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ هنر
شعر فارسی حافظ شیرازی غزل 374- بيا تا گل برافشانيم و مي در ساغر اندازيم بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم فلک را سقف بشکافیم و طرحی ...ادامه مطلب»

شعر پارسی: دلم گرفته ای دوست، هوای گریه با من غزل معاصر...
ghazal-moaaser.blogfa.com ۱۳۹۵/۰۱/۰۵ هنر
دلم گرفته ای دوست، هوای گریه با من گر از قفس گریزم، کجا روم، کجا من؟ کجا روم؟ که راهی به گلشنی ندارم که دیده بر گشودم به کنج تنگنا من نه بسته ام به ک...ادامه مطلب»

برگریزان دلم را نوبهاری آرزوست :سیمین بهبهانی ...
plus.google.com ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ هنر
برگریزان دلم را نوبهاری آرزوست شاخه ی خشک تنم را برگ و باری آرزوست پایمال یک تنم عمری چو فرش خوابگاه چون چمن هر لحظه دل را رهگذاری آرزوست شمع جمع خفتگ...ادامه مطلب»

سیمین بهبهانی : دلا خو کن به تنهایی ...
dokhtare-saye.blogfa.com ۱۳۹۳/۰۶/۲۶ زندگی سبز
شعر پارسی سیمین بهبهانی : دلا خو کن به تنهایی تو را با اشک خون از دیده بیرون راندم آخر هم که تا در جام قلب دیگری ریزی شراب آرزوها را به زلف دیگری...ادامه مطلب»

خواسته سیمین بهبهانی برای خاکسپاری...
seemorgh.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۹ مردم
سیمین بهبهانی بامداد سه‌شنبه، 28 مردادماه در سن 87 سالگی بر اثر ایست قلبی و تنفسی در بیمارستان پارس تهران درگذشت. سیمین بهبهانی که هنوز برنامه مراسم ت...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF