جستجو:کلیدواژه=عباسیان

سردار نقدی: کوروش عددی نبود/ اگر کسی در فاحشه‌خانه به دنیا بیاید، بزرگ...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ سیاست
ایسنا نوشت: معاون فرهنگی -‌ اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نباید در چهل سالگی انقلاب درگیر گرانی باشیم، این موارد ربطی به انقلاب ندارد. انقل...ادامه مطلب»

امام حسين(ع) در نگاه سياستمداران و نويسندگان بزرگ خارجي ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ فرهنگ
امام حسین(ع) در نگاه سیاستمداران و نویسندگان بزرگ خارجی حسین (ع)، شهید راه دین و آزادگى است. نه تنها شیعه باید به نام حسین (ع) ببالد، بلکه تمام آزادم...ادامه مطلب»

چند غذای عالی برای درد مفاصل از نظر طب سنتی ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۱۶ تغذبه
درد مفاصل یکی از دردهایی است که ممکن است در هر سنی به آن مبتلا شوید. در طب سنتی چند غذای مفید برای درد مفاصل وجود دارد که بهتر است در برنامه غذایی تان...ادامه مطلب»

نگاهی به ” سرزمین گیلان” در اولین سال های قرن نوزدهم...
gaahang.com ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ تاریخ
نویسنده: الکساندر چودزکو مترجم: سیروس سهامی چاپ دوم/ ۱۳۸۸٫ نشر فرهنگ ایلیاا ———– بخش پایانی ———— علی صدیقی/ شهروند / عصر...ادامه مطلب»

نمره منفی به ربوکاپ 2015 ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ اینترنت-آی.تی
در چهارمین دوره از مسابقه روباتیک شریف کاپ 2015، 700 دانش آموز و دانشجو در قالب 16 تیم در 10 رشته در فضایی بسیار کوچک با هم به رقابت پرداختند. با این...ادامه مطلب»

بسته بندی نبات متبرک توسط خادمان حرم امام رضا - مشهد ...
asriran.com ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ سرگرمی
دوباره به ولادت با سعادت شاه ایران امام هشتم آقا امام رضا نزدیک می شویم ما ایرانیها وقتی دچار درد و غمی می شویم پناه می بریم به امام هشتم وقتی از هر...ادامه مطلب»

تعطیلات عید چه تئاترهایی ببینیم؟ ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۰۲ سرگرمی
هرچند سال‌های گذشته با شروع تعطیلات نوروز، تئاترها تعطیل می‌شد، اما امسال همزمان با سال نو چند اثر نمایشی روی صحنه هستند. ایسنا نوشت: تماشاگرانی که د...ادامه مطلب»

جام نیوز :: JamNews - کارگردان مشهور هالیوود در راه ایران...
jamnews.ir ۱۳۹۲/۰۴/۲۸ اخبار
بهرام حیدری؛ کارگردان سینمایی در گفت و گو با سینماپرس گفت: از الیور استون مدت ها قبل دعوت کرده بودیم که به ایران بیاید امور مربوط به پاسپورت ایشان ان...ادامه مطلب»

رضاشاه پهلوی از دولت‌های خارجی درخواست کرد که بجای persia ،تنها «ایران...
1host2u.com 21/03/1935 تاریخ
نام کشورعجم آمده‌است. ا. «انیران» متضاد این واژه و به معنای ناایرانی و غیر زرتشتی است و ایرانی میتواند بمعنای مردمانی باشد که درمنطقه جغرافیایی ایران ...ادامه مطلب»

جنگ جبال و تصرف همدان توسط مرداویچ زیاری ...
1host2u.com 16/07/931 تاریخ
فتح جبال مجموعه‌ای از لشکرکشی‌های مرداویج زیاری در سال ۳۱۹ هجری قمری بود که منجر به گسترش مرزهای قلمرو و نزدیکی موقت او با خلافت عباسی شد. در پی این پ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF