جستجو:کلیدواژه=عرق کاسنی

همه خواص عرق های سنتی ...
salamat.life ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ سلامت
در طب سنتی ایران درمان بسیاری از بیماری های مزاجی و غیره با استفاده از عرق های گیاهی انجام شده است. پزشکان طب سنتی ایرانی از عرق گیاهی برای درمان بیما...ادامه مطلب»

حجامت چه فواید و زیان هایی دارد و چه کسانی می توانند حجامت کنند؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ سلامت
حجامت را نزد متخصص حاذق انجام دهید شاید تا به حال از زبان پدر یا مادربزرگ هایتان شنیده باشید که در زمان های گذشته در فصل بهار، افراد خانواده از کوچک گ...ادامه مطلب»

طرز تهیه دمنوش گلاب و دارچین...
akairan.com ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ تغذبه
همیشه برای رفع خستگی خوردن یک استکان چای خیلی می چسبد. اما دیگر نیاز به کمی تنوع داریم. دست از چای تکراری بردارید و انواع دمنوش های مختلف را امتحان کن...ادامه مطلب»

۸ توصیه طب سنتی برای حفظ سلامتی ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ تغذبه
طب سنتی طب پیشگیرانه است که در درمان بیماری‌ها همراه با اصلاح غذای روزانه افراد به سلامتی بدن کمک خواهد کرد. ليلا شيربيگي به برخی از توصیه‌های طب سنتی...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی: گیاه ختمی، خواص گل ختمی ...
1host2u.com ۱۳۹۲/۱۱/۱۱ زندگی سبز
گیاهان دارویی: گیاه ختمی، خواص گل ختمی آشنایی با خواص گل ختمی و نحوه استفاده: داروی گیاهی ختمی: گل ختمی به ارتفاع دو متر گل‌های صورتی، قرمز وسفید دار...ادامه مطلب»

مقابله با آلودگی هوا به روش قدیمی ها! ...
tebna.ir ۱۳۹۲/۰۹/۱۳ سلامت
مجله تندرستی: به گفته متخصصان طب سنتی آلودگی هوا پدیده جدیدی است که هر چند در گذشته به شکل کنونی وجود نداشته اما با تلفیق طب مدرن و به روز کردن توصی...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی همشهری آنلاین: آشنایی با خواص کاسنی؛ گیاهی معجزه‌گر...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۹ سلامت
یک کارشناس گیاهان دارویی با اشاره به خواص مفید کاسنی گفت: تصفیه خون و شستشوی کبد از جمله خواص کاسنی و عرق آن است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ای...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی ایرانی : فواید عرق کاسنی Cichorium...
1host2u.com ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ اخبار
گیاهان دارویی ایرانی : فواید عرق کاسنی خواص عرق کاسنی-عرق کاسنی؛ شستشودهنده کبد و تصفیه کننده خون اگر حرارت و التهاب بدنتان زیاد شده است ، اگر احساس...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF