جستجو:کلیدواژه=فرات

وخامت اوضاع در شهر نجف؛ حمله به کنسولگری ایران/ هیات دیپلماتیک ایران ک...
tik.ir ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ اخبار
در پی تشدید وخامت اوضاع و درگیری‌ها در نجف اشرف، ریاست پلیس استان نجف از منع آمد و شد تا اطلاع ثانوی در این استان خبر داد. همچنین ساعتی پیش تصاویری از...ادامه مطلب»

حمله تیر ۱۳۹۷ پاسگاه مرزی مریوان ...
parseed.ir ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ تاریخ
حمله به پاسگاه مرزی مریوان حمله ای مسلحانه در ۳۰ تیر ۱۳۹۷ بود که توسط نیروهای گروه پژاک علیه یک پاسگاه مرزی متعلق به نیروی زمینی سپاه پاسداران در نزدی...ادامه مطلب»

حمله موشکی به دو مرکز نظامی سوریه در حلب و حماه / ۹ موشک بالستیک شلیک...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ارتش
منابع خبری بامداد دوشنبه از شنیده شدن صدای انفجار پی در پی ناشی ازاصابت ۹ فروند موشک به چند مرکز نظامی در حومه حماه و حلب سوریه خبر دادند. به گزارش «...ادامه مطلب»

ولایتی: تکلیف جنگ بر روی زمین معلوم می شود نه آسمان ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ سیاست
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: آمریکایی ها به فکر افتاده اند که از طریق هوا یا موشک کاری انجام دهند اما تکلیف جنگ بر روی زمین معلوم می ش...ادامه مطلب»

نگاهی به ریزگردها، دلایل پدیدآمدن و راهکارهای مقابله با آن آسمان چرکین...
sharghdaily.ir ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ سلامت
سعیده پوررضا هرچند ریزگرد و توفان گردوغبار، پدیده‌ای همیشگی در جنوب کشورمان بود، اما در روزهای گذشته ابعاد بسیار گسترده‌تری یافت و زندگی روزمره در این...ادامه مطلب»

به مناسبت ایام فاطمیه معادل امروزی مهریه حضرت فاطمه‌زهرا(س) چقدر است؟ ...
jahannews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ تاریخ
طبق روایات اسلامی، مهریه حضرت زهرا(س) حداکثر ۵۰۰ درهم نقره بوده است. اما این میزان در حال حاضر برابر با چند سکه بهار آزادی است؟ به گزارش جهان نيوز به ...ادامه مطلب»

امام حسين(ع) در نگاه سياستمداران و نويسندگان بزرگ خارجي ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ فرهنگ
امام حسین(ع) در نگاه سیاستمداران و نویسندگان بزرگ خارجی حسین (ع)، شهید راه دین و آزادگى است. نه تنها شیعه باید به نام حسین (ع) ببالد، بلکه تمام آزادم...ادامه مطلب»

حضور ۵۰۰ نیروی امریکایی در نبرد الرقه و منبج...
irinn.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ ارتش
المیادین گزارش داد: ۵۰۰ نیروی آمریکایی که پیش تر وارد سوریه شده بودند در نبرد الرقه و منبج شرکت خواهند کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه حبر، منا...ادامه مطلب»

چرا زابل آلوده ترین شهر جهان است؟ ...
fa.rfi.fr ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ طبیعت
بقلم شاهرخ بهزادی *** سازمان جهانی بهداشت اخيراً شهر زابل در ايران را به عنوان آلوده ترين شهر جهان معرفی كرده است. سازمان جهانی بهداشت اخيراً شهر زابل...ادامه مطلب»

این عشق جهانی است ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ فرهنگ
شیعه هم که نباشی، دلت با هر بهانه‌ای حقانیت ماجرای برحق غدیر را هم که باور نداشته باشد، پدر و اجدادت از دین و مذهب دیگری باشند و تو هم پیرو آیین نیاکا...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF