جستجو:کلیدواژه=فریدون مشیری

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم...
1host2u.ir ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ هنر
شعر فارسی حافظ شیرازی غزل 374- بيا تا گل برافشانيم و مي در ساغر اندازيم بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم فلک را سقف بشکافیم و طرحی ...ادامه مطلب»

آل سعود با دالر نفت سازمان ملل را خرید...
etilaatroz.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ سیاست
در سال ۱۹۴۵ پس از پایان جنگ جهانی دوم، سازمان ملل توسط کشورهای پیروز به امید این‌که جنایت‌های حقوق بشری را پیگیری و از آن‌ها جلوگیری کند تشکیل شد. نها...ادامه مطلب»

اوباما نوروز را تبریک گفت/ به زودی سبزی پلو با ماهی خواهیم داشت...
khabaronline.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ سیاست
بین الملل > دیپلماسی - ایرنا نوشت: باراک اوباما رئیس جمهوری امریکا گفت که برای اولین بار در چند دهه گذشته، فرصتی برای آینده متفاوتی بوجود آمده است. ب...ادامه مطلب»

بي تو مهتاب شبي باز از آن كوچه گذشتم ...
asriran.com ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ هنر
سي‌ام شهريور زادر‌وز فريدون مشيري مشيري هر چند شاعري رمانتيك بود اما در زندگي واقعي بسيار خردگرا زيست و يك شهروند بسيار مقيد و وظيفه شناس شناخته مي ش...ادامه مطلب»

"دوستی" نیز گلی است. .:: دوگان ::. - دوستی...
dogan.mihanblog.com ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ هنر
شعر پارسی دل من دیر زمانی است كه می پندارم: "دوستی" نیز گلی است. مثل نیلوفر و ناز، ساقه ترد ظریفی دارد. بی گمان سنگدل است آنكه روا می دارد جان این سا...ادامه مطلب»

نواي بي نوايي (فريدون مشيری) شعر پارسی ...
1host2u.com ۱۳۹۳/۱۱/۰۸ هنر
نوای بینوایی مرا می خواستی تا شاعری را ببینی روز و شب دیوانه خویش مرا می خواستی تا در همه شهر ز هر کس بشنوی افسانه خویش مرا می خواستی تا از دل من بران...ادامه مطلب»

گفتاری به بهانه شصت و سومین سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران مظلومیت سه گ...
asriran.com ۱۳۹۲/۱۲/۲۹ تاریخ
راست و زیبا می گوید فریدون مشیری که نرم نرمک می رسد اینک بهار. خوش به حال روزگار.اما این هم راست است که اگر نفت نداشتیم احتمال افغانستان و بنگلادش شدن...ادامه مطلب»

مصاحبه با «سیمین غانم»؛ بانوی آواز ایران...
sara.jamejamonline.ir ۱۳۹۲/۱۰/۲۰ مردم
سیمین غانم، خواننده‌ای است که حاضر نشد وطنش را ترک کند و با اینکه یکی از استعدادهای بزرگ آواز در موسیقی ایران محسوب می‌شود، با همه محدودیت‌ها ساخت و م...ادامه مطلب»

شعر پارسی: فریدون مشیری-یاد من باشد فردا دم صبح ...
plus.google.com ۱۳۹۲/۱۰/۰۸ هنر
یاد من باشد فردا دم صبح جور دیگر باشم بد نگویم به هوا، آب ، زمین مهربان باشم، با مردم شهر و فراموش کنم، هر چه گذشت خانه ی دل، بتکانم ازغم و به دستمالی...ادامه مطلب»

شعر پارسی: اشکی در گذرگاه تاریخ ...
1host2u.com ۱۳۹۲/۰۹/۱۲ هنر
از همان روزی که دست حضرت قابیل گشت آلوده به خون حضرت هابیل از همان روزی که فرزندان آدم صدر پیغام آوران حضرت باری تعالی زهر تلخ دشمنی در خونشان جوشید آ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF