جستجو:کلیدواژه=قبرس

10 نکته درباره دیدار هیات طالبان از سفارت ایران...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ سیاست
ایران از قدرت گرفتن داعش و حضور آمریکا در همسایه شرقی خود یعنی افغانستان نگران است و چه کسی بهتر از طالبان که همزمان با هر دو در جنگ است. عصرایران؛ ر...ادامه مطلب»

فرار ارز‌ها به ترکیه ...
fararu.com ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ اقتصاد
با وجود افزایش قیمت در ایران، قیمت‌هایی که در ترکیه حتی استانبول که گران‌قیمت است، ارائه می‌شود، حتی از برخی از شهر‌های ایران ارزان‌تر است. قیمت املاک...ادامه مطلب»

سازمان ملل طی قطعنامه‌ای نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کرد ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ اخبار
مجمع عمومی سازمان ملل در نشست بعدازظهر چهارشنبه خود (۲۸ دسامبر) طی قطعنامه‌ای نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کرد. در قطعنامه دیگری از آمریکا خواسته شد...ادامه مطلب»

چرا پرچم پاناما روی سانچی نصب بود؟...
seratnews.com ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ خودرو
در این گزارش به این ابهام پاسخ داده شده که آیا نصب پرچم پاناما به‌روی نفتکش ایرانی سانچی به‌دلیل تحریم‌ها بوده و یا هدف از این اقدام، پوششی برای مشخص ...ادامه مطلب»

اگر ایران در اروپا بود! ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ فرهنگ
تصویری دست به دست می‌چرخد، ایران را نشان می‌دهد که به اندازه بیشتر از ۱۷ کشور اروپایی وسعت دارد و تقریبا به تنهایی یک‌سوم قاره سبز را دربرمی‌گیرد. این...ادامه مطلب»

معاون آموزشی وزارت بهداشت: همکاری ایران و قبرس در زمینه توسعه علوم ژن...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ اخبار
در نشستی که امروز در معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشک...ادامه مطلب»

قشقاوی: سال گذشته چهار میلیون و500هزار نفر ویزای ایران را دریافت کردن...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ اخبار
معاون کنسولی و امور مجلس وزیرامور خارجه از مذاکرات با 30کشور برای تسهیل صدور روادید خبر داد و گفت سال گذشته چهار میلیون و500هزار نفر ویزای ایران را د...ادامه مطلب»

امضای سند توافق ترکیه و اسرائیل در سوئیس سازمان ملل قطعنامه پایان اشغا...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ اخبار
ترکیه در روزهایی که در طول تمام مرزهای خود با همسایگانش درگیر تنش و جدال دامنه‌دار شده، دست دوستی به سوی رژیم اسرائیل دراز کرده است. یک مقام صهیونیست ...ادامه مطلب»

میلیارد بی سواد را میشناسید؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ اخبار
رسانه‌های رسمی انگلستان اعلام کردند که یکی از میلیونرهای این کشور سواد خواندن ندارد. ثروت این مرد 400 میلیون پوند،سوادش صفر رسانه‌های رسمی انگلستان ...ادامه مطلب»

این پنیرها کسی را "خنگ " نمی کند ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۸ سلامت
بچه که بودیم اگر زیاد پنیر می‌خوردیم متهم می‌شدیم به اینکه «خنگ» خواهیم شد. اما شاید این فقط یک ترفند مادرانه برای ناخنک نزدن بیش از اندازه به پنیر بو...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF