جستجو:کلیدواژه=ماساچوست

توطئه علیه سندرز ؛الیگارشی حزبی در برابر بدنه اجتماعی...
asriran.com ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ سیاست
آیا این بار نیز الیگارشی درون حزب دموکرات بار دیگر راه را بر برنی سندرز خواهد بست و از فردی حمایت نهایی خواهد کرد که حتی جذابیت اش کمتر از نامزد دوره ...ادامه مطلب»

یاسمین مقبلی؛ تبریک وزارت خارجه آمریکا به اولین فضانورد ایرانی‌تبار نا...
bbc.com ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ مردم
یاسمین مقبلی، فضانورد ایرانی- آمریکایی به عنوان یکی از فضانوردان جدید سازمان فضایی آمریکا ناسا انتخاب شده است. مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمر...ادامه مطلب»

به دلیل پژوهش روی ساعت بیولوژیک بدن نوبل پزشکی به 3 دانشمند آمریکایی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ اخبار
جایزه نوبل پزشکی امسال به طور مشترک به سه آمریکایی تعلق گرفت. به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، این جایزه 825000 پوندی بین سه دانشمندان آمریکایی به ن...ادامه مطلب»

ساعتی که با خنک کردن مچ دست تمام بدن را خنک می‌کند+تصاویر ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ اخبار
محققان موفق به توسعه یک ساعت به نام Aircon Watch شدند که می‌تواند با خنک کردن تنها قسمتی از بدن مانند مچ دست،تمام بدن را خنک کند. به گزارش ایسنا و به ...ادامه مطلب»

دادستان واشنگتن، رأی قاضی روبارت علیه تصمیم ترامپ را عمومی کرد و آن را...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ اخبار
دنیای اقتصاد: یک قاضی دستور مرد نارنجی را هوا کرد. فرمانی اجرایی که می‌گفت ورود اتباع 7 کشور به ایالات‌متحده ممنوع است. این پرسش حالا مطرح است که آیا ...ادامه مطلب»

تاثیر آسپرین بر سرطان روده و معده ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ سلامت
کسانی که به طور مرتب آسپرین مصرف می کنند، کمتر از دیگران در معرض ابتلا به سرطان، به ویژه روده و معده قرار دارند. نتایج پژوهش انجام شده در آمریکا نشان...ادامه مطلب»

قلب اروپا در وحشت/معنی حالت فوق العاده در پاریس چیست؟ ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ اخبار
اعلام حالت فوق العاده محدودیت های زیادی در فعالیت های اجتماعی و اقتصادی فرانسوی ها ایجاد می کند. پلیس مجاز است هر خانه ای را جستجو کند. مراکز عمومی اع...ادامه مطلب»

چارلز هارد تاونز مردی که صنعت چاپ را برای همیشه تغییر داد ...
papna.ir ۱۳۹۴/۰۱/۱۵ تاریخ
هرکسی در صنعت چاپ از اهمیت لیزر آگاه است.از پلیت ستر گرفته تا دستگاههای برش لیزر و هزاران دستگاه لیزر دیگر که به ساخت محصولات چاپ با کیفیت بالا کمک م...ادامه مطلب»

اثبات آخرین پیش‌بینی اینشتین و بزرگ‌ترین کشف دنیای فیزیک ...
khabaronline.ir ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ دانش
دانش > دانش‌های بنیادی - ردپای امواج گرانشی نخستین در تابش ریزموج زمینه کیهانی کشف شد. این کشف تاییدکننده وجود امواج گرانشی، درستی کیهان‌شناسی تورمی و...ادامه مطلب»

همشهری آنلاین: ساخت دوربین برای تسهیل رانندگی در مه سنگین...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۲/۰۹/۲۳ خودرو
دانش > تحقیق‌و‌ تولید- همشهری آنلاین: مهندسان موسسه فناوری ماساچوست در آزمایشگاه رسانه دوربینی ساخته‌اند که به رانندگان این امکان را می‌دهد که به سادگ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF