جستجو:کلیدواژه=مالت

باز هم قهرمانی سرخ ها؛ این‌بار با آقای گل محمدی / حالا نوبت رکوردهاست...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
اگر برانکو روزی از ایران رفت و ۹ سال بعد - ۲۰۱۵ - پخته تر بازگشت و اینبار محبوب و ماندگار رفت؛ یحیی هم بعد از هفت سال پخته تر به خانه برگشت عصرایران؛...ادامه مطلب»

افشای پروژه‌ای محرمانه در لیبی از سوی سازمان ملل متحد ...
p.dw.com ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ اخبار
رسانه‌های غربی از یک گزارش سازمان ملل خبر داده‌اند که به پروژه‌ای مخفی در لیبی پرداخته است. طبق این گزارش، شرکت‌های امنیتی خارجی قصد داشته‌اند در راست...ادامه مطلب»

سقوط سهام وال استریت و ضرب المثل ایرانی: به مالت نناز به شبی بند است ب...
vista.ir ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ فرهنگ
این مثل را در مورد كسی می گویند كه به مال و مقامش می بالد و می نازد و مغرور می شود. داستان هم از این قرار است: مردی بود كه ثروت زیادی داشت به طوری كه ...ادامه مطلب»

چرا پرچم پاناما روی سانچی نصب بود؟...
seratnews.com ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ خودرو
در این گزارش به این ابهام پاسخ داده شده که آیا نصب پرچم پاناما به‌روی نفتکش ایرانی سانچی به‌دلیل تحریم‌ها بوده و یا هدف از این اقدام، پوششی برای مشخص ...ادامه مطلب»

معلمان آزمایش می‌شوند/ سنگ کلیه، آلزایمر، لهجه غلیظ و کشیدن سیگار و قل...
farsnews.com ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ فرهنگ
آموزش و پرورش شرایط جدید برای کسوت معلمی را اعلام کرد معلمان آزمایش می‌شوند/ سنگ کلیه، آلزایمر، لهجه غلیظ و کشیدن سیگار و قلیان مانع معلمی است+لیست تم...ادامه مطلب»

۷ ویدیوی الهام‌بخش TED در نبرد برای حفظ حریم خصوصی ۷ ویدیوی الهام‌بخش ...
zamana.blog.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۲ دانش
همه‌ی فناوری‌ها نیمه‌ی تاریکی دارند، داده‌ها نیز یکی از این فناوری‌هایی هستند که فقط منجر به توسعه و بهبود جوامع نمی‌شوند. در دنیای امروزی آشکارا می‌ب...ادامه مطلب»

تب مالت به این زودی‌ها از بین نمی‌رود ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ سلامت
سلامت > عمومی - درحالی‌که برای مدتی هشدار‌ها در رسانه‌ها درباره تب مالت کاهش پیدا کرده بود، این بار رئیس کمیسیون بهداشت مجلس توجه مردم و مسئولان را ب...ادامه مطلب»

کالبدشکافی بستنی سنتی...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ تغذبه
با گرم شدن هوا، بازار بستنی رونق می‌گیرد. بعد از پیاده‌روی، خوردن بستنی سنتی وسوسه‌برانگیز است، به‌خصوص اگر در جمع دوستان و آشنایان باشیم. خوردن این ...ادامه مطلب»

نوشیدنی‌های آرام‌بخش و خواب‌آور...
iranmatlab.ir ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ تغذبه
گیاهان دارویی،نوشیدنی‌های آرام‌بخش و خواب‌آور ،استرس‌های روزمره و شرایط سخت زندگی شهری و مدرن باعث شده است که در سرتاسر جهان میلیون‌ها نفر خود را با م...ادامه مطلب»

شعر پارسی: ملک‌الشعرای بهار- نفرین به انگلستان ...
ganjoor.net ۱۳۹۳/۰۴/۲۷ هنر
انگلیسا در جهان بیچاره و رسوا شوی ز آسیا آواره گردی وز اروپا، پا شوی چشم‌پوشی با دل صد پاره از سودان و مصر وز بویر و کاپ، دل برکنده و در وا شوی باکلاه...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF