جستجو:کلیدواژه=ماک

انواع رایج مزاحمت در ایران و واکنش زنان ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۲/۰۷ فرهنگ
تفاوتش فقط یک نقطه است؛ یک نقطه ناقابل. این که شهروندی از قالب «مراحمت» برای همنوعش خارج شود و اسباب «مزاحمت» او را ایجاد کند؛به طور قطع رفتار عادی و...ادامه مطلب»

دبیرکل یونسکو در کاخ گلستان ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۲/۰۷ تاریخ
دبیرکل یونسکو وارد تهران شد تا علاوه بر آشناشدن با فرهنگ، تمدن و دستاوردهای علمی و آموزشی ایران، وضعیت حفاظت و نگهداری از سایت‌های جهانی ایران را که د...ادامه مطلب»

استخوانهای غار شاهپور همچنان درهاله ای از ابهام/ پیشینه تاریخی غار در ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۲/۰۶ تاریخ
کازرون - خبرگزاری مهر: پیشینه تاریخی استخوانهایی که چندی پیش در غار تاریخی شاهپور در کازرون فارس کشف شد، هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد و کارشناسا...ادامه مطلب»

قیمت جدید بنزین و گاز اعلام شد ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۲/۰۵ اقتصاد
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران قیمت های جدید فراورده های خود را اعلام کرد. به گزارش عصر ایران، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران پنجشنبه شب در...ادامه مطلب»

خبرگزاری یونهاپ : آزادی شهروند کره ای محکوم به جاسوسی از زندان ایران ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ارتش
این شهروند کره جنوبی در اواخر سال 2012 و هنگامی که مشغول تصویر برداری از برخی اماکن حساس دولتی در ایران بود دستگیر شد. خبرگزاری رسمی کره جنوبی امروز (...ادامه مطلب»

جواب «نه» ایران به پیشنهاد 7 ماده ای آمریکا ...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ اخبار
به نقل از تسنیم، روزنامه "السفیر" لبنان امروز به نقل از منابع آگاه درباره علت دستور "جبران باسیل" وزیر امور خارجه لبنان، مبنی بر رد اعطای شهروندی به ا...ادامه مطلب»

نگاره کاوه‌گلستان؛ از شهر نو تا غائله‌کردستان ...
fararu.com ۱۳۹۳/۰۱/۱۴ تاریخ
فرارو- 13فروردین سالگرد درگذشت کاوه گلستان یکی از برجسته ترین عکاسان مستند-اجتماعی تاریخ عکاسی ایران است. به گزارش فرارو، نام کاوه گلستان با ثبت واقع...ادامه مطلب»

رئیس جمهور: برای حفاظت از منافع ملت، هر هزینه‌ای را می‌پردازم ...
ghanoononline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۱۳ سیاست
جمهوری اسلامی ایران حتی با کسانی که با ما سر ناسازگاری دارند، باعقلانیت و برنامه در چارچوب مصالح ملی روبرو می شود. البته در برابر متجاوز به حقوق ملت ق...ادامه مطلب»

موسیقی و سال 1392 انور براهم، آلبوم‌های چند صد میلیونی و ضجه‌های خرسِ ...
musicema.com ۱۳۹۳/۰۱/۱۰ سرگرمی
[ امیر بهاری - روزنامه‌نگار ] سالی که گذشت برای موسیقی در ایران سال عجیبی بود. چند ماه اول سال همه در انتظار انتخابات یازدهم ریاست جمهوری بودند. انتخ...ادامه مطلب»

نبرد ماراتون بین ایران و یونان ...
1host2u.com 14/09/490ق‌م ارتش
نبرد ماراتون (در یونانی: Μάχη τοῡ Μαραθῶνος) در سال ۴۹۰ پیش از میلاد در محلی به نام ماراتون در پی نخستین یورش ایرانیان به یونان به وقوع پیوست. پیش زمی...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF