جستجو:کلیدواژه=متعجب

از جاده پهلوی تا خیابان ولیعصر / مشهورترین خیابان ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ تاریخ
طولانی‌ترین خیابان خاورمیانه، از جنوب تا شمال تهران، از دشت به پای البرز می‌رسد. https://cdn.asriran.com/files/fa/news/1400/2/11/1208796_231.mp4 ***ع...ادامه مطلب»

گوشه‌ای از یک وضعیت تکان‌دهنده در چابهار ...
isna.ir ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ فرهنگ
سال‌هاست که بی‌آبی در این خطه جان می‌گیرد. از کودک گرفته تا پیر و جوان، یکی در توتک‌ها غرق شده و یکی طعمه گاندوها شده است. گاهی هم شانس با بعضی کودکان...ادامه مطلب»

سعودی‌ها «سعد حریری» را کتک زدند/پاسخ ماکرون به تهدید بن سلمان درباره ...
alef.ir ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ تاریخ
یک نشریه آمریکایی در گزارشی مفصل به نقل از منابع آگاه از ابعاد تازه‌ای از سیاست‌های ولیعهد تازه‌کار رژیم عربستان سعودی پرده برداشته است. به گزارش فارس...ادامه مطلب»

صالح: حتی یک گلوله از ایران نگرفته‌ایم؛ حوثی‌ها کودتاچی نیستند ...
snn.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ ارتش
رئیس حزب کنگره مردمی یمن با اشاره به برخورداری یمن از تسلیحات و موشک‌های مدرن، تاکید کرد که حتی یک گلوله از ایران وارد زرادخانه ارتش یمن نشده است و ن...ادامه مطلب»

امام جمعه موقت اصفهان: سند 2030 یعنی دختر و پسر، مختلط تحصیل کنند و آم...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ فرهنگ
امام جمعه موقت اصفهان گفت: نفوذ دشمن از طریق جنگ فرهنگی است و این بسیار خطرناک است، غرب با سند 2030 راه نفوذ به ایران را گشود، سند 2030 یعنی حرفی از ج...ادامه مطلب»

روحانی در جمع تعدادی از نمایندگان: کسی نمیگویدبرجام هیچ ایرادی ندارد/...
mehrnews.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ سیاست
شناسهٔ خبر: 3975304 - چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱ سیاست > مجلس کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری مجلس گفت: عده‌ای به دنبال این هستند که بیان کنند ...ادامه مطلب»

عفت تجارت‌چی نخستین زن خلبان ایرانی ...
zibashahr.com ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ تاریخ
عفت تجارت‌چی جزو زنانی است که نام‌شان به عنوان نخستین‌ها در تاریخ ایران ثبت شده است و تجارت‌چی نخستین زن خلبان ایرانی است. او که متولد ۱۲۹۶ بود به گفت...ادامه مطلب»

تپه‌های هزارساله، چاه فاضلاب شد ...
shahrvand-newspaper.ir ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ تاریخ
گزارش «شهروند» از کشف شهر زیرزمینی در دیلمان تپه‌های هزارساله، چاه فاضلاب شد هنوز مجوزی برای حفاری «روستای میکال» صادر نشده است دستکَندها در روستای خر...ادامه مطلب»

مهریه های عجیب اما واقعی دختران ایرانی!! ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ زندگی سبز
قصد داریم به بررسی جدیدترین و عجیب ترین مهریه هایی بپردازیم که از سوی دختران ایرانی تعیین شده اند. مهریه های دختران ایرانی مهریه‌هایی که بیشتر براساس...ادامه مطلب»

جهانگردی موتورسوار زن ایرانی + تصاویر...
namakweb.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۴
*** مهسا همایونفر داستان از آن جایی شروع می شود که او برای چند موتور سوار سوئیسی از یکی از جهانگردی های خود در هنگام عبور از ایران و جادوی « پامیر » ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF