جستجو:کلیدواژه=مثانه

معلمان آزمایش می‌شوند/ سنگ کلیه، آلزایمر، لهجه غلیظ و کشیدن سیگار و قل...
farsnews.com ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ فرهنگ
آموزش و پرورش شرایط جدید برای کسوت معلمی را اعلام کرد معلمان آزمایش می‌شوند/ سنگ کلیه، آلزایمر، لهجه غلیظ و کشیدن سیگار و قلیان مانع معلمی است+لیست تم...ادامه مطلب»

ادرار زیاد در روز نشانه این بیماری است ...
seemorgh.com ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ سلامت
افزایش دفعات ادرار در طی روز اگر بیش از 8 بار و در طول شب بیش از 2 بار باشد، این دفعات ادرار نشانه بیماری است. پرکاری مثانه چیست؟ اگر افزایش دفعات اد...ادامه مطلب»

چای سبز را چه زمانی مصرف کنیم؟ ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ تغذبه
چای سبز را به دلیل داشتن موادی مانند کاتچین ضدسرطان و آنتی‌اکسیدان دارای خواص دارویی مفید می‌دانند، که نسبت به آنتی‌اکسیدان‌های معروفی چون ویتامین‌ها...ادامه مطلب»

پیامد ناگوار نگه داشتن ادرار ...
behdashtnews.ir ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ سلامت
*** مصرف غذاها و مایعات به پر شدن مثانه منجرمی‌شود. مثانه فقط حجم معینی را در خود نگه می دارد و زمانی که بیشترازحد پر ‌شود، به مغز علامت نیاز به دفع ا...ادامه مطلب»

سمی مهلک و کشنده که در بادمجان پنهان است.. ...
3star3.com ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ تغذبه
بادمجان شامل مواد گیاهی مهمی‌ می‌باشند بادمجان دارای ويتامين های A،B،C و مواد معدنی فراوانی از جمله آهن است، مصرف بادمجان به علت وجود آنتی اكسيدان هاي...ادامه مطلب»

چرا تشخیص زود هنگام سرطان مهم است؟| توصیه‌های کاربردی برای پیشگیری از ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ سلامت
دکتر علی اکبر سیاری، معاون وزیر بهداشت، در یادداشتی که در وبدا منتشر شده است، بر تشخیص زودهنگام سرطان تاکید کرده است و توصیه‌های کاربردی برای پیشگیری ...ادامه مطلب»

رختخواب خیس بچه‌ها فاجعه نیست ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ سلامت
ممکن است برای گروهی از والدین ترس از رختخواب خیس کودک‌شان، کابوسی تمام‌نشدنی باشد. چالش شب ادراري اغلب در بچه‌هاي زير 5سال ديده مي‌شود و يك فاجعه حل‌ن...ادامه مطلب»

میزان مصرف مناسب قهوه برای سلامتی چقدر است؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ سلامت
صرف‌نظر از این‌که شما به خاطر طعم شیرین قهوه، یا کافئین محرک در آن به نوشیدن قهوه دلبسته‌اید، اما احتمالا تعجب خواهید کرد اگر که بشنوید، قهوه برای ...ادامه مطلب»

سرطان های مردانه با چه علایمی آغاز می شوند؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ سلامت
یکی از بهترین راههای مقابله با سرطان های مردانه شناسایی آن در مراحل اولیه است و در این شرایط بیش از هر زمان دیگری قابل درمان می باشد. مشکل این است که،...ادامه مطلب»

یائسگی به سراغتان آمده است؟ این مطلب را حتما بخوانید ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ سلامت
روش های مقابله با علایم یائسگی, گر گرفتگی تان را کاهش دهید, تعریقهای شبانه را کاهش دهید, کیفیت خوابتان را بهتر کنید, به بدن خود یاری برسانید, تمایل جن...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF