جستجو:کلیدواژه=مجازی

پشت پرده خبر واگذاری میدان گازی چالوس به روسها ...
iribnews.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ اقتصاد
شرکت نفت خزر ادعا‌های مطرح شده درخصوص' واگذاری ساختار گازی چالوس" را تکذیب کرد. به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صدا وسیما، درپی انتشار اخبار ...ادامه مطلب»

از "ازدواج سفید" تا "شوگرها"؛ دلایل کاهش ازدواج چیست؟...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ فرهنگ
کار و اشتغال، تأمین مسکن، تأمین مخارج ازدواج و خرید لوازم مورد نیاز و پرداخت مهریه از جمله دلایل اصلی برای کاهش ازدواج عنوان شده است. یک جامعه‌شناس ب...ادامه مطلب»

ماجرای ماهی علی دایی چیست؟ ...
tabnak.ir ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ طبیعت
یک تیم تحقیقاتی بعد از کشف یک گونه جدید ماهی در دریای خزر، نام آنها را «علی دایی» گذاشت و واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی دریافت کرد. به گزارش «تابناک...ادامه مطلب»

اقدام غیرمنتظره ورزشکار ایرانی برای پناهندگی در اروپا | خروج از اردوی ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
ورزشکار ایرانی به جای حضور در فینال رقابت های جهانی کیک بوکسینگ اردوی تیم را ترک کرد. به گزارش همشهری آنلاین امید احمدی صفا ظرف چند ساعت گذشته حسابی د...ادامه مطلب»

روزگار بحرانی آنکارا سقوط آزاد لیر ادامه دارد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ اخبار
همزمان با وخیم‌ شدن شرایط ارزی و تورمی ترکیه، تنش‌های این کشور با قدرت‌های غربی نیز رو به افزایش است. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه همشهری،...ادامه مطلب»

میل به برگزاری جلسات غیر‌علنی در مجلس اصولگرایان پارلمان محرمانه‌ها ...
fararu.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ سیاست
مجلس بعد از ماجرا‌های افغانستان و به‌قدرت‌رسیدن طالبان هم یک جلسه غیر‌علنی با سردار قاآنی برگزار کرد. طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی هم بار ا...ادامه مطلب»

آذری جهرمی با قرار تامین کیفری آزاد است | دلیل شکایت مردم اهواز از وزی...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ اینترنت-آی.تی
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره شکایت تعدادی از شهروندان در اهواز از وزیر وقت ارتباطات گفت: این فرد احضار و تفهیم اتهام شده و با قرار تامین ...ادامه مطلب»

اصلاح تابلوی خیابان «پنجشیر» در تهران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ اخبار
پس از مخدوش شدن اسم کوچه پنجشیر توسط برخی عوامل نامعلوم، شب گذشته پلاک یاد شده توسط شهرداری منطقه ۳ اصلاح و مجدد نصب شد. طی روزهای گذشته اخباری مبنی ...ادامه مطلب»

رسوایی بزرگ - استخراج رمزارز در شرکت بورس تهران ...
jahanesanat.ir ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ اقتصاد
«جهان صنعت» تبعات حقوقی استخراج رمزارز در شرکت بورس تهران را بررسی‌می‌کند رسوایی بزرگ زینب مختاری- نخستین هفته پاییزی بازار سرمایه با یک طوفان خبری ه...ادامه مطلب»

۶ میلیون تن کالای ترخیص نشده در بنادر و گمرک داریم | همه دلایل ایستایی...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ واردات-صادرات
جمال ارونقی، معاون فنی و امور گمرکی می‌گوید تامین ارز در صدر مشکلات ترخیص کالا قرار دارد و یکی از ضعف‌های بزرگ این است که هیچ سامانه جامعی از صفر تا ص...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF