جستجو:کلیدواژه=مجلس

توضیحات استانداری تهران درباره تجمع درخیابان جمهوری: قطعی برق پاساژ عل...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ اخبار
برق پاساژ علاالدین مشکل داشته و قطع شده بود که همین امر موجب نارضایتی کوچکی شد که بعد از یک ساعت هم برق وصل شد. معاون امنیتی استانداری تهران تجمع امر...ادامه مطلب»

مهم‌ترین علت فساد اقتصادی در ایران | نیمی از بازار در دست یک یا چند شر...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ اقتصاد
آمارهای رسمی نشان می‌دهد ۵۲ درصد از صنایع ایران در انحصار یک یا چند شرکت خاص است و این شرکت‌ها با ایجاد رانت نان کسب‌وکارهای کوچک را آجر کرده‌اند. به‌...ادامه مطلب»

مردم عادی، پشت درهای فیلترینگ طرح مجلس ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ اینترنت-آی.تی
ه‌علت تحریم‌ها و FATF درصورت تصویب طرح جنجالی مجلس برای اینترنت، مردم عادی شاهد فیلترینگ بسیار گسترده‌ای خواهند بود. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از...ادامه مطلب»

سرقت در تهران به لباس‌های روی بند رسید | افزایش آمار سرقت‌های خرد در پ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ فرهنگ
جانشین پلیس پیشگیری پایتخت می‌گوید: نوع سرقت با توجه به بافت اجتماعی و فرهنگی هر محله متفاوت است. در مناطق پایین شهر، سرقت از دریچه‌های فلزی فاضلاب و ...ادامه مطلب»

طرح مجلس: همه رمزارزها ممنوع فقط رمز ارز ملی...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ اخبار
رمزارزها، غیر از رمز ملی، به عنوان ابزار پرداخت در داخل کشور یا برای راه‌اندازی و اداره شبکه پرداخت داخلی ممنوع است. طبق طرح جدید نمایندگان مجلس، بان...ادامه مطلب»

مقام صنفی: نگاه وزیر نفت به کارگران خان و رعیتی است/کارگران پیمانکاری ...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ اخبار
در جلسه «مجلس انقلابی» سخنی از کارگران پیمانکاری به میان نیامد. ناصر چمنی گفت: امروز کارگران پیمانکاری این صنعت از فرط بیچارگی اعتراض می‌کنند و آن‌وقت...ادامه مطلب»

امضای قرارداد انتقال آب خلیج فارس به استان فارس...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ اخبار
نماینده مردم لامرد و مهر: در فاز نخست شاهد احداث آب‌شیرین‌کن در پارسیان با ظرفیت ۱۵ میلیون مترمکعب آب خواهیم بود. نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شو...ادامه مطلب»

پرداخت ۳۰ دلار بیت‌کوین به هر السالوادوری ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ اقتصاد
این روزها السالوادوری‌های بسیاری مشغول ثبت‌نام در یک کیف پول دیجیتال خاص هستند تا هدیه خود را از رئیس‌جمهوری کشورشان دریافت کنند. به گزارش همشهری آنل...ادامه مطلب»

عکس یادگاری طالبان که خاطره دهه ۷۰ را زنده کرد | طالبان پشت دروازه های...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ ارتش
عکس یادگاری نیروهای طالبان با دروازه‌های شهر مزارشریف، بار دیگر خاطره تلخ دهه‌ ۱۳۷۰ شمسی و تسلط این گروه بر سراسر افغانستان را برای مردم این کشور زنده...ادامه مطلب»

درگاه‌های رمزارزها مسدود می‌شود ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ اقتصاد
امروز دوشنبه قرار است جزئیات بسته‌شدن درگاه‌های ارائه‌دهنده خدمات بانکی به صرافی‌ها و پذیرندگان فعال در حوزه رمز ارز نهایی شود. خبرهای دریافتی حاکی اس...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF