جستجو:کلیدواژه=محیط زیست

تصاویر انتقال غیراستاندارد نفت ربوده‌ شده ایران به یک نفتکش در آب‌های ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ اخبار
در حالی چند هفته از راهزنی دریایی یونان در توقیف نفتکش حامل نفت ایران می‌گذرد که خبر می‌رسد محموله این نفتکش به‌صورت غیراستاندارد در حال انتقال به یک ...ادامه مطلب»

مرگ خاموش رشت؛ اینجا همه‌چیز بر زباله استوار است | دره قرقاول‌ها چگونه...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ طبیعت
تجمع مردم سراوان گیلان در ورودی محل دپوی زباله‌های رشت که از ۳۷-۳۸ سال پیش روی هم تلنبار شده، در یک دهه گذشته بارها تکرار شده است. تجمعی که معمولا با ...ادامه مطلب»

"ایران" یوزپلنگ پارک ملی، سه قلو زایید...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ طبیعت
با توجه به حضور تیم دامپزشکی مجرب، سه توله یوز ایرانی در این زایمان سزارین صحرایی، سالم متولد شدند. معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست گ...ادامه مطلب»

زباله هایی با ارتفاع بیش از ۱۱۰ متر! | رشت زیر زباله‌ها دفن می‌شود...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ طبیعت
زباله‌های سراوان رشت با ارتفاع بیش از ۱۱۰ متر در دل جنگل شیرابه ای خطرناک تولید و در محیط زیست کشور منتشر می‌کند. به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از با...ادامه مطلب»

عکس | تولد نخستین بچه گوزن زرد ایرانی در سال ۱۴۰۱ ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ طبیعت
نخستین بچه گوزن زرد ایرانی در سال جدید دهم فروردین ماه جاری در جنگل خلیل بیگ پهنه احیاء ، تکثیر و پرورش ارسنجان متولد شد، به گفته رئیس اداره حفاظت محی...ادامه مطلب»

ایران و چند کشور دیگر تا ۳۰ سال آینده قابل سکونت نخواهد بود! | دلایل و...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ طبیعت
یک سایت خبری از گزارش ناسا در مورد افزایش دمای جهان و غیر قابل سکونت شدن برخی از کشورها تا ۳۰ سال آینده خبر داد. به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل ...ادامه مطلب»

کُند شدن نبض حیات گیلان/ کوه خواری و جنگل خواری در سایه بی نظارتی ...
mehrnews.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ طبیعت
رشت- طی سال های اخیر کوه خواری و جنگل خواری و سبز شدن ویلاهای لاکچری در مناطق جنگلی گیلان در سایه بی نظارتی، حیات این استان را به خطر انداخته است. خبر...ادامه مطلب»

ماجرای کشف لاشه خرس قهوه‌ای در قابلمه زوج سمنانی...
faradeed.ir ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ طبیعت
فرادید| به تازگی تعدادی کوهنورد تصاویری از تکه تکه شدن بی رحمانه یک خرس قهوه‌ای در در پارک ملی پابند شهرستان نکا منتشر کرده اند. این تصاویر سبب تشویش ...ادامه مطلب»

افزایش 2برابری کشفیات سلاح شکاری در گیلان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ طبیعت
فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست گیلان گفت: کشفیات سلاح قاچاق و برخورد با متخلفین طی 2سال اخیر در گیلان 2برابر رشد داشته‌اند. ساسان اکبری‌پور به همشهری آن...ادامه مطلب»

محیط زیست : نروژ علیرغم اعتراضات در ۹ ماه بیش از ۵۷۰ نهنگ صید کرد...
p.dw.com ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ طبیعت
علیرغم اعتراضات جهانی و صدور حکمی برای توقف صید تجاری نهنگ، نروژ همچنان پیشتاز کشتن این پستاندار دریایی است. در ۹ ماهه اول سال جاری میلادی ۵۷۰ نهنگ در...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF