جستجو:کلیدواژه=مراغه

یارسان کیست اهل حق چیست؟ ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ فرهنگ
اهل حق یا یارسان به پیروان دین یاری گفته می‌شود که به‌طور عمده در دو کشور ایران و عراق پیرو دارد. دین یاری دینی است با مناسک عرفانی که تاریخ دقیق شکل...ادامه مطلب»

ژنرال روس ستاره‌اش را به احترام سرباز ایرانی کَند ...
tabnak.ir ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ ارتش
«قربان تا به حال دو هواپیما را در آسمان تبریز منهدم کرده‌ایم. آمار تلفات بمباران‌ها زیاد است. پادگان ارتش سه بار مورد حمله قرار گرفته. پادگان مراغه را...ادامه مطلب»

پایان مهلت ارائه شکایت ‌ردصلاحیت‌شدگان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ اخبار
مهلت ۳ روزه ارائه شکایت داوطلبانی که صلاحیت‌شان از سوی هیات مرکزی نظارت احراز نشده بود، به اتمام رسید و شورای نگهبان 20 روز برای اعلام‌نظر قطعی و نهای...ادامه مطلب»

3 ایرانی در زادگاه و زادروز مسیح (ع)...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ تاریخ
حضرت زرتشت تولد مسیح را بشارت داده بود. در پی پیشگویی آن پیامبر پارسی، سه نفر از نیاکان ما ایرانیان از حرکت ستارگان دریافته بودند که در شبی سرد، مسیح ...ادامه مطلب»

راه یافتگان به مجلس دهم شورای اسلامی در مرحله دوم انتخابات ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ اخبار
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌های جداگانه، نتایج شمارش آرای مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و راه یافتگان به خانه ملت را اعلام کرد. اس...ادامه مطلب»

استرداد بیش از 3000 قطعه فسیل با ارزش علمی منحصر به فرد از امریکا ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ اخبار
روابط عمومی مرکز امور حقوقی بین¬المللی ریاست جمهوری اعلام کرد بیش از 3000 قطعه فسیل منحصر به فرد که متعلق ایران بوده است، از امریکا مسترد شد. روابط عم...ادامه مطلب»

تلاش برای روان شدن چرخ تولید کاغذ در کشور ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ اقتصاد
وضعیت نه چندان مساعد کاغذ در سال‌های گذشته و از سویی متکی بودن صنعت نشر به واردات کاغذ و مقواهای خارجی منجر به خروج سالانه 700 میلیون دلار برای خرید ک...ادامه مطلب»

هگمتانه‌ی دیروز و همدان امروز: سفر به نخستین پایتخت ایران ...
chn.ir ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ تاریخ
پیشنهاد سفر سفر به نخستین پایتخت ایران هگمتانه‌ی دیروز و همدان امروز از زمان دولت ماد که به عنوان پایتخت انتخاب شد، مورد توجه قرار گرفت. این شهر با آث...ادامه مطلب»

سگ‌کشی؛ شغلی با درآمد چند صد میلیون تومانی و بودجه میلیاردی! - سایت خب...
tabnak.ir ۱۳۹۳/۰۴/۰۳ طبیعت
از البرز تا چهاردانگه و تبریز، تفنگ‌ها برای پول جان می‌گیرند؛ سگ‌کشی؛ شغلی با درآمد چند صد میلیون تومانی و بودجه میلیاردی! در حالی که تلاش داشتیم مانع...ادامه مطلب»

افتتاح مجلس خبرگان قانون اساسی برای بررسی نهایی قانون اساسی جمهوری اس...
fa.wikipedia.org ۱۳۵۸/۰۵/۲۸ تاریخ
مجلس بررسی نهایی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یا همان مجلس خبرگان قانون اساسی یا مجلس موسسان (چهارم) پس از پیروزی انقلاب در پی انتخابات تاریخ ۱۲ مر...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF