جستجو:کلیدواژه=مشق

زباله‌گردهای تهران: کرونا از ما می‌ترسد...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ فرهنگ
چهار ماه قبل از هرات قاچاقی تا تهران آمدم و اُزگل پیاده شدم. همه این سختی‌ها را تحمل می‌کنم به امید اینکه اینجا پولی دربیاورم و برای خانواده‌ام بفرست...ادامه مطلب»

خاص‌ترین عکس تهران که ۹۰ سال پیش گرفته شد ...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ تاریخ
عکس - ۹۰ سال پیش باغ ملی یا میدان مشق تهران هنوز پر از ساختمان‌های اداری نبود. این محوطه محل مشق نظام بود و تنها ساختمان بزرگ قزاقخانه و سر در میدان د...ادامه مطلب»

بهانه‌ای برای یادآوری یک مصوبه‌ی خاک خورده ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
«اتاقک ساخته شده در بالای سردری باغ ملی از زمان ساخت تا امروز بی‌استفاده بوده و می‌توان در ماه رمضان استفاده‌هایی مانند "نقاره‌خانه" از آن داشت.» به گ...ادامه مطلب»

چگونه می‌توان در تهران یک روز خوب داشت؟ ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ سرگرمی
تهران همه‌اش آسمان رنگ و رو رفته و خیابان‌های شلوغ و ازدحام و ازدحام نیست. تهران فقط جایی نیست که در اتوبوس و متروهای شلوغش سرت را به شیشه بچسبانی و ا...ادامه مطلب»

وزیر آموزش و پرورش : تربیت بدنی دانش آموزان از تکالیف اصلی وزارت آموز...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ اخبار
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه توجه به مقوله ورزش و تربیت بدنی از تکالیف اصلی این وزارتخانه است گفت: یکی از محورهای مهم سند تحول نظام آموزش و پرورش،...ادامه مطلب»

وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی : 5 میلیون نفر در کشور به دیابت مبتلا...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ اخبار
وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آمار بیماران مبتلا به دیابت کشور طی چهار دهه اخیر به مرز پنج میلیون نفر رسیده که این موضوع تهدیدی برای خانواده ها...ادامه مطلب»

کنسرت روباز شهرتهران در میدان مشق ...
jahannews.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۲ سرگرمی
شهردارمنطقه ۱۲ ازمردم و مهمانان تهران برای حضور در جشن‌های «نورباران» میدان مشق دعوت کرد و گفت: نخستین کنسرت بزرگ روباز شهر تهران به صورت رایگان با حض...ادامه مطلب»

رؤیاهای مهندس سبزی فروش ...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ مردم
کار هر صبحش همین است؛ سبزی‌های تر و تازه را روی هم می‌چیند توی یک گاری چوبی. کنار پیاده‌رو چسبیده به دیوار پارک. پاتوقش همیشه اینجاست. همان صبح بیشتر ...ادامه مطلب»

گفت‌و‌گوی "ایران" با دکتر رضا منصوری درباره توسعه علمی کشور ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ اخبار
از سال 84 به بعد با دانشگاه بازی کردیم/ جذب 17 دانشجوی دکترا در دانشگاه بدون استاد/ داستان 12000 امضای اساتید دانشگاه شوخی است باغ زیبای پژوهشگاه دان...ادامه مطلب»

پاییزگردی در اولین موزه روستایی کشور/ ایده ای که از" کندلوس" به یونسکو...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۷/۲۲ سرگرمی
مهرگزارش می دهد؛ پاییزگردی در اولین موزه روستایی کشور/ ایده ای که از" کندلوس" به یونسکو رسید ساری - خبرگزاری مهر: روستای کندلوس، آرمیده بر دامان سر س...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF