جستجو:کلیدواژه=ملین

عناب خشک و خواص فوق العاده خوب و کاربردی “عناب خشک”...
namnak.com ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ سلامت
ارزش غذایی عناب عناب منبع خوبی از ویتامین C و حاوی مقادیر قابل ملاحظه‌ای مواد معدنی است. همچنین دارای پروتئین، کربوهیدرات و مواد معدنی کلسیم، فسفر، ...ادامه مطلب»

مضرات چای سبز | آیا عوارض چای سبز خطرناکند؟ ...
simayesalamat.com ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ تغذبه
چای سبز یکی از مفیدترین نوشیدنی‌های کرۀ زمین است و محبوبیت فراوانی دارد. این چای برای اولین بار در کشور چین به‌عنوان یک گیاه دارویی مورد استفاده قرار ...ادامه مطلب»

همه خواص عرق های سنتی ...
salamat.life ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ سلامت
در طب سنتی ایران درمان بسیاری از بیماری های مزاجی و غیره با استفاده از عرق های گیاهی انجام شده است. پزشکان طب سنتی ایرانی از عرق گیاهی برای درمان بیما...ادامه مطلب»

دانستنی های جالب درباره میوه های قرآنی ...
rahafun.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
در قرآن از چند میوه نام برده شده است که انار، زیتون،‌ خرما،‌ انجیر و انگور از جمله ی آنها می باشند. این میوه ها از جنبه های زیادی برای ما فایده دارند ...ادامه مطلب»

بواسیر و سبک زندگی مناسب برای درمان آن ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ سلامت
سبک زندگی ما تعیین کننده سلامتی ما و یا بیماری هایی است که مبتلا می شویم، در این مقاله به معرفی روش هایی در زندگی روز مره و یا به عبارت دیگر به سبک زن...ادامه مطلب»

10 راهی که دیگر هرگز دچار یبوست نشوید ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ سلامت
یبوست می تواند ریشه در فشار به ناحیه کمر درطول روز، خواب نا آرام شب، و حتی جوش های روزهای بعد داشته باشد.به هیچ وجه وعده های غذایی را حذف نکنید.مصرف ف...ادامه مطلب»

روش های آسان کاهش وزن برای شما که تنبلید!! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ سلامت
کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام شاید به نظرتان سخت ترین کاری باشد که باید انجام دهید، مخصوصا اگر شما جزو دسته انسانهای تنبل باشید. اما تنبل ها هم روش ...ادامه مطلب»

آشنایی با خواص شنبلیله ...
beytoote.com ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ سلامت
دانه های شنبلیله خواص مشابه هورمون جنسی استروژن دارند و به همین دلیل به افزایش میل جنسی و کاهش گرگرفتگی ها و نوسانات خلقی ناشی از یائسگی و سندروم پیش ...ادامه مطلب»

برای سرما خوردگی چه سوپی مفید است ...
hidoctor.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ تغذبه
برای سرما خوردگی چه سوپی مفید است CoconutCurryCarrot&AppleSoup اکنون در فصل پاییز هستیم و این فصل شیوع سرما خوردگی است و سوپ خوردن رواج دارد ولی...ادامه مطلب»

شیر را گرم بخوریم یا سرد؟ ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ تغذبه
یک متخصص طب سنتی گفت: شیر گاو تقویت کننده مغز بوده و رطوبت آن را زیاد می‌کند، برطرف کننده فراموشی, مالیخولیا و وسواس بوده و مقوی قلب است، همچنین برای ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF