جستجو:کلیدواژه=موصل

چرا معترضان عراقی به ایران حمله می‌کنند؟ ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ سیاست
با ادامه اعتراضات در عراق، رنگ و بوی ضد ایرانی این اعتراضات هم افزایش پیدا کرده است. دویچه وله فارسی در گفت‌وگو با چند تن از معترضان عراقی، از دلایل ا...ادامه مطلب»

زنی که شبکه برده داری جنسی داعش را هدایت می‌کرد، کیست؟ / «ام سیاف» بود...
entekhab.ir ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ ارتش
زنی که شبکه برده داری جنسی داعش را هدایت می‌کرد نقش مهمی در عملیات سازمان سیا برای دستگیری ابوبکر البغدادی، رهبر داعش، داشته است. نسرین اسد ابراهیم که...ادامه مطلب»

حشد الشعبی در نواحی سیل زده چه می کند؟...
irna.ir ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ارتش
ه گزارش گروه تحلیل، تفسیر و پژوهش های خبری ایرنا، حضور نیروهای بسیج مردمی عراق در نواحی سیل زده جنوب غربی کشور حرف و حدیث های بسیاری را طی روزهای اخیر...ادامه مطلب»

وزارت اطلاعات تصویر تروریست ها را منتشر کرد (13+) ...
jamnews.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ ارتش
وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای اعلام کرد: هویت عوامل عملیات تروریستی دیروز حرم امام و مجلس شناسایی شد. عکس چهار تن از این تروریست ها را می توانید در تصویر...ادامه مطلب»

کنایه سنگین سید حسن نصرالله به عربستان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ سیاست
دبیرکل حزب‌الله در عید مقاومت و آزادی لبنان تأکید کرد در زمان اشغال لبنان توسط رژیم صهیونیستی، آمریکا و غرب از این رژیم حمایت کردند و تنها کشورهایی ک...ادامه مطلب»

امام حسين(ع) در نگاه سياستمداران و نويسندگان بزرگ خارجي ...
1host2u.ir ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ فرهنگ
امام حسین(ع) در نگاه سیاستمداران و نویسندگان بزرگ خارجی حسین (ع)، شهید راه دین و آزادگى است. نه تنها شیعه باید به نام حسین (ع) ببالد، بلکه تمام آزادم...ادامه مطلب»

کشته شدن ملی‌پوش سابق کشتی آزاد آذربایجان و رقیب صادق گودرزی در راه دا...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
شمس الوارا شمس الوارایف، ملی‌پوش سابق کشتی آزاد آذربایجان پس از پیوستن به داعش در حمله هوایی در خاک عراق کشته شد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از مارک...ادامه مطلب»

اتحاد شوم علیه قاسم سلیمانی برای نجات داعش ...
alef.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ ارتش
عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان سعودی هفته گذشته با اشاره به حضور ایران و قاسم سلیمانی در عملیات آزادسازی فلوجه، این اقدام را مبارزه با مردم عراق توصیف...ادامه مطلب»

دسته گل هایی که داعش به آب داد ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ اخبار
گروه تروریستی داعش تماشای تلویزیون را در مناطق تحت کنترلش ممنوع اعلام کرد. داعش تماشای تلویزیون را ممنوع کرد به نقل از وبسایت "میرر"، گروه تروریستی د...ادامه مطلب»

مرد شماره دو داعش به هلاکت رسید ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ اخبار
ابومحمد العدنانی سخنگوی گروه تروریستی تکفیری داعش در یک پیام صوتی خبر هلاکت «ابی معتز القرشی» معروف به «ابو مسلم الترکمانی» و یا «فاضل الحیالی» را تا...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF