جستجو:کلیدواژه=نظامی

پرونده هلدینگ یاس و فساد شهرداری و عیسی شریفی رفت توی بایگانی؟ ...
khabaronline.ir ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ اخبار
شرق نوشت:آبان سال 98 بود که طرح تحقیق و تفحص از قراردادهای شهرداری با شرکت رسا تجارت به تصویب رسید؛ اما نتایج گزارش تحقیق و تفحص که نشان می‌داد هزاران...ادامه مطلب»

آخرین تغییرات در نهادهای امنیتی ایران؛ مجید خادمی (حسینی) رئیس حفاظت ا...
per.euronews.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ ارتش
برخی منابع خبری اعلام کردند که مجید خادمی، رئیس سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران به عنوان رئیس جدید حفاظت اطلاعات سپاه پا...ادامه مطلب»

نماینده مجلس: اختلاس ۷۳۰ میلیون دلاری در زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ اخبار
۱۳ میلیون تن نهاده‌ای که وارد کشور نشد / وزارت جهاد کشاورزی بدون اینکه نهاده‌ دامی وارد شده باشد، صریحا قید می‌کند که این نهاده وارد کشور شده است. نم...ادامه مطلب»

آماده باش در انگلیس | برای جنگ جهانی سوم آماده شوید ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ارتش
فرمانده کل نیروهای مسلح انگلیس به نیروهای نظامی این کشور اعلام کرد که با توجه به درگیری ها در اوکراین، برای یک رویارویی تمام عیار در اروپا آماده شوند....ادامه مطلب»

گلوله باران سنگین مواضع جمهوری آذربایجان از سوی ارمنستان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ ارتش
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان مدعی شد نیروهای ارمنستانی مواضع مرزی این کشور را به شدت گلوله باران کردند. به گزارش همشهری‌آنلاین، در تداوم اتهام زنی باکو...ادامه مطلب»

تصاویر انتقال غیراستاندارد نفت ربوده‌ شده ایران به یک نفتکش در آب‌های ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ اخبار
در حالی چند هفته از راهزنی دریایی یونان در توقیف نفتکش حامل نفت ایران می‌گذرد که خبر می‌رسد محموله این نفتکش به‌صورت غیراستاندارد در حال انتقال به یک ...ادامه مطلب»

اقدام جدید آمریکا علیه ایران | کشتی ۱۱۵ هزار تنی با پرچم ایران و خدمه ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ اخبار
۳ منبع آگاه اعلام کرد که آمریکا رسما یک محموله نفت توقیف شده ایران در یک نفتکش با خدمه روس را ضبط کرده و درحال ارسال آن به خاک خود است. به گزارش همشهر...ادامه مطلب»

اعتراض و انتقاد بین‌المللی علیه حکم دادگاه ترکیه برای عثمان کاوالا ...
p.dw.com ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ اخبار
یک فعال فرهنگی در ترکیه به اتهام "براندازی" به حبس ابد محکوم شد. عثمان کاوالا بیش از چهار سال بدون محاکمه در زندان بود. رفتار دولت ترکیه با کاوالا و ح...ادامه مطلب»

/گزارش-ایندیپندنت عربی/ جنگ اوکراین، جهان را رسوا کرد ...
https ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ سیاست
در پی تلاش بی‌وقفه غرب برای تبلیغ عملیات نظامی روسیه در اوکراین به عنوان "تجاوز نابخشودنی" پوتین و توسل به اصول و ارزش‌های انسانی و حقوق بشری در این م...ادامه مطلب»

پسر بایدن با فعالیت‌های بیولوژیک نظامی در اوکراین ارتباط دارد؟...
etemadonline.com ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ سیاست
وزارت دفاع روسیه از ارتباط پسر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با فعالیت های بیولوژیک نظامی در اوکراین خبر داد. اعتمادآنلاین| وزارت دفاع روسیه از ارتباط پ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF