جستجو:کلیدواژه=هالیوود

«کالگزیت» ؛ جدایی طلبان کالیفرنیا از ایران چه می خواهند؟!...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ سیاست
سخنگوی جنبش استقلال کالیفرنیا در این مصاحبه خواستار تأسیس نمایندگی فرهنگی کالیفرنیا در ایران و توجه مردم ایران به این جنبش برای جدایی از آمریکا شد. ب...ادامه مطلب»

خواننده لس آنجلسی صاحب ستاره در محله هالیوود شد!؟ +عکس ...
farda.fr ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ مردم
آندرانیک مددیان مشهور به اندی به جمع ستارگان سینما و موسیقی آمریکا پیوست و در پیاده‌رو‌ی خیابان‌های محله هالیوود صاحب ستاره شده است. اسپوتنیک: آندرانی...ادامه مطلب»

دولت آمریکا 'عوامل ایرانی حمله با سام‌سام' را متهم کرد ...
asriran.com ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ اینترنت-آی.تی
دادستانی آمریکا دو ایرانی را در ارتباط با حمله‌ای سایبری متهم کرده است که گفته می شود ۳۴ ماه ادامه داشت و سیستم های دیجیتال مدارس، بیمارستان ها و دانش...ادامه مطلب»

همسر رومن پولانسکی دعوت آکادمی را نپذیرفت اعتراض به ظاهرسازی تحمل‌ناپذ...
filmnegah.com ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ سرگرمی
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۸ امانوئل سنیه همسر رومن پولانسکی کارگردان نامدار سینما دعوت پیوستن به آکادمی اسکار را رد کرد. به گزارش فیلم نگاه و به نقل...ادامه مطلب»

کسی برای آقای نویسنده گل نمی‌برد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ اخبار
رمان‌های «اف. اسکات فیتزجرالد» را میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان می‌خوانند اما او نویسنده‌ای است که درست مثل شخصیت اصلی مشهورترین رمانش، در گمنامی و سکو...ادامه مطلب»

بیوگرافی ترانه علیدوستی ...
magyad.com ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ مردم
بیوگرافی ترانه علیدوستی در این مطلب مروری بر زندگینامه شخصی و هنری ترانه علیدوستی، یکی از برترین هنر‌مندان ایران، خواهیم داشت. کمتر کسی است که ترانه ع...ادامه مطلب»

گفتگوی ایسنا با «گادفری چشایر»؛ یک گفت‌وگوی خودمانی با یک آمریکایی سر...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ اخبار
«اگر یک چیز کلید سینمای کیارستمی باشد آن تلاش وی برای خلق سینمایی معادل ادبیات مدرن بود، آثار کیارستمی خاص خودش بود و سرشار از شاعرانگی بود.» به گزارش...ادامه مطلب»

طنز/ نامه احمدی‌نژاد به اسکار ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ سرگرمی
«باید از این موقعیت که ترامپ (از مریدان من) در آمریکا رئیس‌جمهور شده، استفاده کنی و اسکار را تبدیل کنی به جشنواره فیلم‌های فاخر و هر چه جایزه و دلار و...ادامه مطلب»

واکنش کیهان به اسکار «فروشنده»!!! ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ سیاست
«اما برگ نهایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری تازه به تخت نشسته آمریکا برای»فروشنده» رو نمود وقتی با قانون جدید مهاجرتی (که اساسا اجرایی هم نشد!) صحنه ر...ادامه مطلب»

بازیگر معروف بالاخره طلاق گرفت ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ مردم
جانی دپ بازیگر مطرح سینمای هالیوود بالاخره پس از کشمکش های فراوان دیروز از همسرش "امبر هرد" طلاق گرفت. *** تصویر بازیگر معروف بالاخره طلاق گرفت+عکس ب...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF