جستجو:کلیدواژه=هیلاری کلینتون

«کالگزیت» ؛ جدایی طلبان کالیفرنیا از ایران چه می خواهند؟!...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ سیاست
سخنگوی جنبش استقلال کالیفرنیا در این مصاحبه خواستار تأسیس نمایندگی فرهنگی کالیفرنیا در ایران و توجه مردم ایران به این جنبش برای جدایی از آمریکا شد. ب...ادامه مطلب»

توطئه علیه سندرز ؛الیگارشی حزبی در برابر بدنه اجتماعی...
asriran.com ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ سیاست
آیا این بار نیز الیگارشی درون حزب دموکرات بار دیگر راه را بر برنی سندرز خواهد بست و از فردی حمایت نهایی خواهد کرد که حتی جذابیت اش کمتر از نامزد دوره ...ادامه مطلب»

اوباما و همسرش "تحسین برانگیزترین" زن و مرد 2018 ...
asriran.com ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ سیاست
موسسه نظرسنجی گالوپ آمریکا اعلام کرد، میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا به عنوان تحسین برانگیزترین زن سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است. به گزارش ایسنا، میشل ا...ادامه مطلب»

افشای دلیل قتل قذافی در ایمیل‌های هیلاری کلینتون ...
10mehr.com ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ ارتش
۱۶ تیر ۱۳۹۶ ایمیل‌های هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه اسبق آمریکا که در پایان سال گذشته منتشر شدند از اسرار بیشتری پرده برمی‌دارند که در یکی از این ایم...ادامه مطلب»

سند مداخله پوتین به نفع ترامپ...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ اخبار
دنیای اقتصاد: در اوایل ماه اوت یک پاکت با محتوای فوق‌العاده مهم وارد کاخ سفید شد. این پاکت از سوی سیا به کاخ سفید فرستاده شده بود. به نوشته روزنامه وا...ادامه مطلب»

جک استرا: غیررسمی به ایران مشورت می‌دهم ...
tabnak.ir ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ سیاست
وزر امور خارجه پیشین انگلیس با مطلوب خواندن سطح روابط لندن- تهران گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درک صحیحی از اوضاع سیاسی و روابط بین الملل ندار...ادامه مطلب»

میشل اوباما بانوی اول آمریکا در مجله مشهور ووگ ...
khonya.org ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ مردم
خنیا- در آمریکا، بانوی اول بر اساس باورهای خود تصمیم می گیرد چه نقشی را در دورانی که در کاخ سفید اقامت دارد بر عهده بگیرد. به گزارش صدای آمریکا فارسی،...ادامه مطلب»

در غیاب ظریف، جایزه چتم هاوس را به جان کری دادند/ جان کری درباره جواد ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ اخبار
چتم هاوس، اندیشکده سلطنتی روابط بین‌الملل در لندن برندگان جایزه سال جاری میلادی خود را محمدجواد ظریف و جان کری وزرای امور خارجه ایران و آمریکا اعلام ...ادامه مطلب»

جایزه یک اندیشکده بریتانیایی برای کری و ظریف به خاطر مذاکرات هسته ای...
ir.voanews.com ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ اخبار
این جایزه برای تلاش های کری و ظریف در مذاکرات هسته ای به آنها اعطا شد. اشتراک مشاهده نظرات یک اندیشکده معتبر بریتانیایی وزرای خارجه آمریکا و ایران را ...ادامه مطلب»

حمله گسترده سایبری، توییتر و نتفلیکس را از کار انداخت ...
kiosktimes.ir ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ اینترنت-آی.تی
توییتر/Twitter، نتفلیکس/Netflix، اسپاتیفای/Spotify، پِی پَل/PayPal، ساوند کلاود/SoundCloud، شبکه اچ بی او/HBO و بسیاری سایت ها و مراکز خدمات اینترنتی ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF