جستجو:کلیدواژه=والیبال ایران

عصیان کاپیتان «سعید معروف» علیه بی کفایتان...
baharnews.ir ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
گروه ورزشی: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به اتفاقات اخیر واکنش تندی نشان داد. تیم ملی والیبال ایران موفق شد با غلبه بر چین راهی المپیک ۲۰۲۰ شود. حتی...ادامه مطلب»

والیبال ایران بازی برده را به ایتالیا باخت ...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
تیم ملی والیبال ایران در دهمین بازی خود از رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، مقابل ایتالیا به میدان رفت و در حالی که با نتیجه 2-0 پیش بود، شکست خورد. به ...ادامه مطلب»

قهرمانی والیبال جوانان ایران دستاورد تاریخی در ورزش ایرانی ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
تیم ملی والیبال جوانان ایران با قهرمانی در جهان، دست آورد بی‌سابقه‌ای را در ورزش ایران به ثبت رساند. حمیدرضا کاشانی ملی پوش سابق والیبال ایران در پادک...ادامه مطلب»

لیگ جهانی والیبال؛ ایران با شکست صربستان صعود کرد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
ملی پوشان والیبال ایران با غلبه بر صربستان موفق شدند جواز راهیابی به مرحله نهایی رقابت های لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۹ را دریافت کنند. تیم ملی والیب...ادامه مطلب»

سیاوشی در گفت‌وگو با ایسنا تشریح کرد، نحوه حضور زنان در مسابقه والیبا...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنان در ورزشگاه آزادی در مسابقه والیبال تیم های ملی ایران و بلژیک گفت که از ۳۰۰ زن حاضر در ور...ادامه مطلب»

ایتالیا 3 - 0 ایران / زورمان به تیم دوم لاجوردی نرسید ...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۱۲
ایران در ست اول و دوم با نتایج مشابه 25-23 و در ست سوم با نتیجه 25-22 شکست خورد و در اولین دیدار خود با شکست مواجه شد. تیم ملی والیبال ایران در حالی ک...ادامه مطلب»

مباشری و معنوی نژاد به اردوی تیم ملی ب پیوستند ...
volleyballiran.com ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، بنابر اعلام ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال ب کشورمان مباشری و معنوی نژاد از روز شنبه به جمع ملی پوش...ادامه مطلب»

معرفی 14 بازیکن تیم ملی والیبال برای انتخابی المپیک ...
tabnak.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران 14 بازیکن تیم کشورمان را برای حضور در این رقابت ها معرفی کرد. سرمربی تیم ملی والیبال ایران 14 بازیکن شرکت ک...ادامه مطلب»

ایران یک – آمریکا ۳ / والیبالیست های ایرانی حریف آمریکا نشدند...
upna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
تیم ملی والیبال ایران دومین دیدار خود در مسابقات لیگ جهانی 2016 را با شکست پشت سر گذاشت. ... به گزارش یوپنا، تیم ملی والیبال ایران، دومین دیدار خود د...ادامه مطلب»

خبرگزاری تسنیم - مباشری: مقابل آمریکا هماهنگ‌تر ظاهر شدیم ...
tasnimnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم روزهای آینده اوضاع تیم بهتر شود و شرایط ایده‌آل پیدا کنیم، هر چند که مقابل آمریکا هماهنگ‌تر ظاهر شدی...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF