جستجو:کلیدواژه=وزارت تعاون

ثبت نام وام کرونا+جزئیات...
afkarnews.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ اقتصاد
وام کرونا به ۴ میلیون نفر از اقشار آسیب پذیر مردم تعلق می گیرد. کرونا باعث به وجود آمدن مشکلات اقتصادی و معیشتی بسیاری برای افراد جامعه شده است و بسی...ادامه مطلب»

نرخ بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ایران "دو برابر بی‌سوادان" است ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ اقتصاد
یک مقام وزارت کار از نرخ دو برابری بیکاری در میان فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ایران به نسبت بی‌سوادان خبر داد. به گفته این مقام مسئول، "دست‌کم ۷۰ درصد" مش...ادامه مطلب»

وزارت کار: تمام کارگران بازداشت شده هپکو آزاد شدند ...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ اخبار
مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار، از آزادی تمام کارگران بازداشت شده هپکو خبر داد. به گزارش ایلنا، کریم یاوری درباره آخرین وضعیت آزادی کارگران ه...ادامه مطلب»

واریز افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی؛ این ماه ...
vista.ir ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ اقتصاد
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: ۳۶.۵ درصد افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی این ماه واریز می‌شود. به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری در سمینا...ادامه مطلب»

ربیعی خبر داد دعوت از ٤٠ شرکت آلمانی برای همکاری اقتصادی با ایران ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح اعزام نیروی کار به خارج از کشور گفت: برنامه اعزام نیروی کار را از سال ٩٣ آغاز شد اما شرایط سیاسی کشور د...ادامه مطلب»

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان از فردا ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ اخبار
دبیر شورای سیاست‌گذاری آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان از آغاز ثبت‌نام این آزمون از فردا، 14 شهریور ماه خبر داد و گفت:‌ در این آزمون 5 هزار ...ادامه مطلب»

انتقال حق بیمه کمیته امداد و بهزیستی به «بیمه سلامت»/سهم مشارکت بیمه‌ش...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ اخبار
هفته گذشته هیات وزیران تعرفه‌های درمانی در سه بخش خصوصی، دولتی و عمومی (غیردولتی) را مشخص کرد و تصمیماتی پیرامون پرداخت «سهم حق بیمه» بیمه شدگان طرح ...ادامه مطلب»

در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با وزیر تعاون،...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ اخبار
ظرفیت‌های اشتغال و تولید در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور دکتر ربیعی و خانم دکتر احمدی پور بررسی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ...ادامه مطلب»

افزایش ۳۵ درصدی فرزندخواندگی در کشور...
dolat.ir ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ فرهنگ
ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش ۳۵ درصدی فرزندخواندگی در کشور خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت تعاون،کارو رفا...ادامه مطلب»

رئیس کمیته دستمزد مجمع نمایندگان کارگران در گفت‌وگو با فارس خبر داد نش...
farsnews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ اخبار
رئیس کمیته دستمزد مجمع نمایندگان کارگران با اعلام اینکه امروز تشکل‌های کارگری به صورت گروهی برای ارائه پیشنهاد مشخص پیرامون عقب‌ ماندگی دستمزد به تواف...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF