جستجو:کلیدواژه=وزارت خارجه بریتانیا

آیا خروج ترامپ از برجام به خاطر عناد با اوباما بود؟ ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ اخبار
مطابق ارزیابی سفیر سابق بریتانیا در آمریکا، انگیزه دونالد ترامپ برای خروج از توافق هسته‌ای با ایران "شخصی" بوده است. به باور او تصمیم ترامپ بیشتر به ا...ادامه مطلب»

رایزنی‌های وزیر خارجه بریتانیا در تهران ادامه دارد ...
dw.com ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ مردم
جرمی هانت، وزیر خارجه بریتانیا برای اولین بار پس از تصدی این سمت به ایران سفر کرده و با مقامات این کشور در حال گفت‌وگو است. هدف این سفر گفتگو در مورد ...ادامه مطلب»

دیدار نیکولاس هاپتون،سفیر انگلیس با ظریف ...
fardanews.com ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ سیاست
نیکلاس هاپتون سفیر جدید انگلستان در تهران بعدازظهر امروز (دوشنبه) با حضور در محل وزارت امور خارجه کشورمان رونوشت استوارنامه خود را تسلیم ظریف کرد. خبر...ادامه مطلب»

خاطرات مصدق از کودتای سوم اسفند در مناظره تاریخی مجلس سید ضیاء: فرد او...
asriran.com ۱۳۹۲/۱۲/۰۵ تاریخ
دکتر محمد مصدق که به عنوان نماینده اول تهران به مجلس 14 راه یافت در دو نطق تاریخی در 16 و 17 اسفند 1322 و در قالب مخالفت با اعتبار نامه سید ضیاء الدین...ادامه مطلب»

اشغال سفارت ایران در لندن ...
1host2u.com ۱۳۵۹/۰۲/۱۰ تاریخ
اشغال سفارت ایران در لندن واقعه‌ای بود که در روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۵۹ (۳۰ آوریل ۱۹۸۰) توسط عده‌ای که خود را گروه الشهید از طرفداران خودمختاری خوز...ادامه مطلب»

لغو مبدا تاریخ شاهنشاهی برای تقویم رسمی ایران روزی که شاه به یک اشتباه...
webzine.mehrnews.com ۱۳۵۷/۰۶/۰۵ تاریخ
به‌بهانه لغو مبدا تاریخ شاهنشاهی برای تقویم رسمی ایران روزی که شاه به یک اشتباهش اعتراف کرد جعفر شریف‌امامی پس از آن‌که در ۵ شهریور ۱۳۵۷ به نخست‌وزی...ادامه مطلب»

خروج نيروهاي انگليس از خاك ايران پس از استقرار دولت كودتا (1300ش) ...
fouman.com 30/04/1921 تاریخ
پس از تثبيت دولت كودتايي سيدضياءالدين طباطبايي و آسوده خاطر شدن دولت انگلستان از تامين منافع خود در ايران و با استقرار نيروهاي ايراني در مناطق حساس، د...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF