جستجو:کلیدواژه=وزیر

دروغ گویی ایرانیان؛ سعدی یاد داده؟!...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ هنر
برخی سعدی را متهم می‌سازند و می‌گویند او گفته: «دروغ مصلحت‌آمیز به ز راست فتنه‌انگیز» و دروغ را بی‌استثنا سرزنش نکرده و راه توجیه با قید «مصلحت» را ب...ادامه مطلب»

واشنگتن: ایرانیانی که کارت پایان خدمت از سپاه دارند، همچنان اجازه ورود...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ سیاست
پس از بررسی‌ همه پیشینه های امنیتی مربوطه درباره این افراد و انجام مصاحبه، اگر محرز شده باشد که در گذشته، هیچ حمایت مادی و قصدی برای کمک به «سازمان ت...ادامه مطلب»

آماده باش در انگلیس | برای جنگ جهانی سوم آماده شوید ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ارتش
فرمانده کل نیروهای مسلح انگلیس به نیروهای نظامی این کشور اعلام کرد که با توجه به درگیری ها در اوکراین، برای یک رویارویی تمام عیار در اروپا آماده شوند....ادامه مطلب»

گام بعدی مقتدی صدر پس از استعفای جمعی نمایندگان این جریان چیست؟ ...
tasnimnews.com ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ سیاست
اوضاع عراق با خروج جریان صدر از روند سیاسی بیش از پیش بغرنج شده است و در این میان همه منتظر هستند که گام بعدی صدر چیست به ویژه که مقتدی صدر نشستی طی ...ادامه مطلب»

این حساب‌های بانکی یارانه شما را قطع می‌کند | زمان اعلام نتایج اعتراض‌...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ اقتصاد
تشخیص دهک‌بندی‌ها آن هم به دست سامانه‌های دستگاه‌های مختلف نشان داده استفاده از حساب شخصی در تجارت، دهک‌بندی‌ها را تغییر می‌دهد. به گزارش همشهری آنلای...ادامه مطلب»

"فایننشال تایمز": سیل سفر بازرگانان روسی به ایران برای دوره کارآموزی م...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ واردات-صادرات
تنها ماه گذشته، علی توانست 160 روس را که عمدتا تاجر بودند، به تهران بیاورد، در حالی که تعداد گردشگران روسی که او در ماه پیش از آغاز همه گیری کرونا به ...ادامه مطلب»

سانحه قطار مشهد به یزد ...
parseed.ir ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ اخبار
سانحهٔ قطار مشهد به یزد صبح روز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ در نزدیکی ایستگاه مزینو در ۵۰ کیلومتری طبس رخ داد. علت این حادثه برخورد قطار با بیل مکانیکی بر سر راه و ...ادامه مطلب»

خاوری و ۳ فرزندش پس از اختلاس و فرار از ایران چه می‌کنند؟ | از ثروت «خ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ طبیعت
آنچه باعث شد تا نام خاوری دوباره سر زبان‌ها بیفتد، گزارش مجله «تایکون» درباره فعالیت‌های اقتصادی یکی از فرزندان او به نام اردوان است که از او با عنوان...ادامه مطلب»

اعتراض و انتقاد بین‌المللی علیه حکم دادگاه ترکیه برای عثمان کاوالا ...
p.dw.com ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ اخبار
یک فعال فرهنگی در ترکیه به اتهام "براندازی" به حبس ابد محکوم شد. عثمان کاوالا بیش از چهار سال بدون محاکمه در زندان بود. رفتار دولت ترکیه با کاوالا و ح...ادامه مطلب»

زباله هایی با ارتفاع بیش از ۱۱۰ متر! | رشت زیر زباله‌ها دفن می‌شود...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ طبیعت
زباله‌های سراوان رشت با ارتفاع بیش از ۱۱۰ متر در دل جنگل شیرابه ای خطرناک تولید و در محیط زیست کشور منتشر می‌کند. به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از با...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF