جستجو:کلیدواژه=پارت

حقایقی خواندنی درباره جاده ابریشم ...
020.ir ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ تاریخ
جاده ابریشم درواقع شبکه ای از مسیرهای تجاری بودند که در گستره عظیمی از بیابان ها و کوه ها بسط پیدا کرده بودند. جاده ابریشم به طور رسمی در زمان حکومت س...ادامه مطلب»

اذعان یک گروهک تروریستی ضدایرانی به دریافت کمک نظامی از آمریکا و کشوره...
tasnimnews.com ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ ارتش
نیروهای یک گروه تروریستی تحت پوشش آمادگی برای جنگ با داعش، فنون نظامی را از مستشاران آمریکایی فرا گرفته و همچنین از واشنگتن و کشورهای اروپایی سلاح و ...ادامه مطلب»

تاریخ طبس | دانشنامه طبس گلشن...
tabasenc.ir ۱۳۹۳/۱۲/۰۸ تاریخ
طبس یکی از شهرهای حاشیه کویر است. از مشهد که در شمال آن قرار دارد 500 کیلومتر فاصله دارد و یکی از شهرستان های استان خراسان جنوبی است است. از شمال به ...ادامه مطلب»

ایران زیبا: شهرستان شیروان، غارهای هنامه...
artemisia.ir ۱۳۹۳/۰۸/۰۳ سرگرمی
شهر شیروان مرکز شهرستان شیروان و دومین شهر بزرگ و مهم استان خراسان شمالی است. شهر شیروان در مجاورت رود اترک قرار دارد. نام شیروان منسوب به نقش شیری ا...ادامه مطلب»

مقررات فنی و قرنطینه‌ای واردات بذر و اندام‌های تکثیری گیاهی اعلام شد ...
farsi.tpo.ir ۱۳۹۳/۰۷/۰۸ اقتصاد
مقررات فنی و قرنطینه‌ای واردات بذر و اندام‌های تکثیری گیاهی اعلام شد دفتر مقررارت صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت، مقررات و ضوابط فنی و بهداشتی ـ...ادامه مطلب»

یک زن ایرانی سرکرده باند قاچاق انسان به آلمان! ...
soali.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
پلیس آلمان یک باند قاچاق انسان را متلاشی کرد. این باند به سرکردگی یک زن ۶۷ ساله ایرانی، آگهی‌هایی را با مضمون “سفر به آلمان ” در روزنامه‌های ایران منت...ادامه مطلب»

انواع رایج مزاحمت در ایران و واکنش زنان ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۲/۰۷ فرهنگ
تفاوتش فقط یک نقطه است؛ یک نقطه ناقابل. این که شهروندی از قالب «مراحمت» برای همنوعش خارج شود و اسباب «مزاحمت» او را ایجاد کند؛به طور قطع رفتار عادی و...ادامه مطلب»

پایان هفته فولادی‌ها، صعودی به پایان رسید افزايش قیمت آهن و سونامي باز...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۲/۰۴ اقتصاد
گروه بورس کالا- حدیث موسوی: با آنکه در طول دو هفته گذشته بازار فولاد به طور مداوم با افت و خیز قیمت‌ها همراه بوده، از اوایل هفته جاری اما بهای آهن‌آلا...ادامه مطلب»

روایت وزیرخارجه‌ پیشین دانمارک از توان دیپلماسی‌ روحانی ...
tadbirkhabar.com ۱۳۹۳/۰۲/۰۱ سیاست
"موگنز لیککه توفت"وزیر خارجه پیشین و سخنگوی کنونی پارلمان دانمارک در گفت و گو با "تدبیر" مطرح کرد روایت وزیرخارجه‌ پیشین دانمارک از توان دیپلماسی‌ رو...ادامه مطلب»

نرخ آپارتمان های دوخوابه در تهران ...
sara.jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ اقتصاد
در ادامه رکود بازار مسکن و کاهش معاملات خرید وفروش، متقاضیان کمتری برای خرید به بنگاه های مسکن مراجعه می کنند که پیش بینی می‌شود در سال جاری بازهم از ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF