جستجو:کلیدواژه=پنسیلوانیا

ترامپ: آمریکا از توافق آب و هوایی پاریس خارج می شود/ مخالفت شدید اوبا...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ سیاست
ترامپ: آمریکا از توافق آب و هوایی پاریس خارج می شود/ مخالفت شدید اوباما و اروپا/ جان کری به ترامپ: شما آمریکا را به عقب بردید ترامپ تاکید کرد که مذاک...ادامه مطلب»

۲۰ بهترین کشور جهان ...
asresakhteman.com ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ فرهنگ
بهترین کشور جهان کجاست؟ بر اساس رتبه‌بندی بهترین کشور جهان از سوی یو.اس. نیوز و گزارش جهانی، مدرسه‌ی وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا و مشاوران برند جهان...ادامه مطلب»

عشاق حسنلو: بوسه 2800 ساله ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ تاریخ
قدیمی‌ترین عاشقان ایرانی: عشق قویتر از زمان است در موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی دانشگاه پنسیلوانیا یکی از مشهوترین عکس‌ها مشهور به دو عاشق ایرانی اس...ادامه مطلب»

همه چیز درباره درخت کریسمس ...
1host2u.com ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ فرهنگ
شده‌است که این درختان برای نخستین بار برای کریسمس استفاده می‌شده‌اند. احتمال می‌رود که درختان کریسمس برای نخستین بار حدود ۱۰۰۰ سال پیش در شمال اروپا م...ادامه مطلب»

پیشنهاد انتقال یک میلیون نفر به مریخ برای نجات نسل بشر ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۷/۱۴ دانش
یک کارآفرین میلیاردر در آمریکا پیشنهاد کرده است برای جلوگیری از انقراض نسل بشر، یک میلیون نفر به مریخ منتقل شوند. به گزارش عصرایران به نقل از سایت آر ...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

مجله مهر - قدیمی‌ترین عاشقان ایرانی‌/عکس...
webzine.mehrnews.com ۱۳۹۲/۰۶/۱۳ اخبار
ماجرای تحقیقات مشترک ایران و آمریکا در تپه حسنلو قدیمی‌ترین عاشقان ایرانی‌/عکس در موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی دانشگاه پنسیلوانیا یکی از مشهوت...ادامه مطلب»

مروری بر یک جنایت فجیع آمریکایی +عکس و فیلم - مشرق نیوز | mashreghnews...
mashreghnews.ir ۱۳۹۲/۰۶/۱۲ اخبار
"همه خانه لرزید اما نمی‌دانستیم چه اتفاقی افتاده" این سخنان رامونا افریکا است که لحظه بمباران را به خاطر می‌آورد. ابتدا نمی‌دانستیم سقف خانه آتش گرفته...ادامه مطلب»

نامه ۱۱۸نماینده‌‌مجلس به اوباما درباره ایران - مشرق نیوز | mashreghnew...
mashreghnews.ir ۱۳۹۲/۰۴/۲۸ اخبار
به گزارش مشرق به نقل از فارس، پایگاه خبری المانیتور خبر داد؛ 118 نماینده مجلس نمایندگان آمریکا با امضای نامه‌ای از باراک اوباما رئیس جمهوری این کشور خ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF