جستجو:کلیدواژه=پیکار

اعتراض نسرین ستوده به ″نقض سیستماتیک حقوق زنان″ در ایران ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ سیاست
نسرین ستوده از زندان اوین پیامی به‌مناسبت هشت مارس منتشر کرده است. فراخوانی برای مبارزه مشترک علیه تبعیض و بی‌عدالتی. او با اشاره به شیوع کرونا در ایر...ادامه مطلب»

چین یک میلیون مسلمان اویغور را در اردوگاه اسکان داده است ...
dw.com ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ سیاست
سازمان ملل می‌گوید بیش از یک میلیون مسلمان اهل اویغور در استان سین کیانگ چین در اردوگاه اسکان داده شده‌اند. استان اویغورنشین سین کیانگ به گفته سازمان ...ادامه مطلب»

شعر پارسی : بحرین، پاره‌ی تن ایران (هما ارژنگی) ...
amordadnews.com ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ هنر
در آستانه‌ی روز خلیج فارس؛ برای بحرین سرافراز، پاره‌ی تن ایران ای پاره‌ی تن وطنم، خاک میهنم چون موج‌های تند خلیج همیشه پارس جان بر لبان رسیده ز آزار غ...ادامه مطلب»

تاریخ ایران: کیا افراسیاب چلاوی که بود؟ ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ تاریخ
*** نقشۀ چلاویان تبرستان کیا افراسیاب چُلاوی سیاست‌مدار، شاعر، سپهسالار و فرمانروای طبرستانی از خاندان چلاویان بود. افراسیاب در ابتدا توسط حسن دوم، حا...ادامه مطلب»

چرا فردوسی و شاهنامه ی او در جهان بی همتاست ؟ ...
shahnamehpajohan.ir ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ هنر
مرتضی ثاقب فر چکیده : انگیزه در نوشتن این جستار (مقاله) اظهار نظری است که در نشستی ، از دو زبان شناس گرامی ایرانی شنیدم که این سخن را که « فردوسی آفری...ادامه مطلب»

"تدمر" به طور کامل آزاد شد ...
jahannews.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۲ تاریخ
ارتش سوریه توانست شهر تاریخی تدمر را پس از گذشت نزدیک به یک سال از اشغال داعش به‌طور کامل از دست تروریست‌ها آزاد کند. با آزادی تدمر، امکان بازپس گیری ...ادامه مطلب»

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال امید با تحریم خاکپور برگزار شد با بلیت «ریو...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
بعضی ناهماهنگی‌های دیده شده در مراسم بدرقه تیم ملی امید فوتبال ایران که جمعه شب در هتل المپیک تهران برگزار شد و برخی حرف‌ و حدیث‌های مرتبط با این تیم،...ادامه مطلب»

قتل محمدرضا کلاهی عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هلند ...
tarikhirani.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ تاریخ
از کلاهی قاتل تا معتمد مقتول تاریخ ایرانی: در سی‌وهشتمین سالگرد شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از مسئولان نظام در هفتم تیر ۱۳۶۰، اطلاعات جدیدی از...ادامه مطلب»

مدال طلای مردانی در جایزه بزرگ مکزیک ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۱۵
سجاد مردانی در رقابت‌های جایزه بزرگ مکزیک با شکست رقیب فرانسوی به مدال طلای وزن چهارم رسید و تک‌مدال طلای ایران در این رقابت‌ها را به دست آورد. در پای...ادامه مطلب»

تانک آمریکایی وارد بیمارستان پزشکان بدون مرز شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
سازمان پزشکان بدون مرز (ام‌اس‌اف) جمعه ۱۶ اکتبر اعلام کرد یک تانک آمریکایی بدون کسب اجازه وارد محوطه بیمارستان این سازمان در شهر قندوز در شمال افغانست...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF