جستجو:کلیدواژه=کاسنی

همه خواص عرق های سنتی ...
salamat.life ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ سلامت
در طب سنتی ایران درمان بسیاری از بیماری های مزاجی و غیره با استفاده از عرق های گیاهی انجام شده است. پزشکان طب سنتی ایرانی از عرق گیاهی برای درمان بیما...ادامه مطلب»

کاهو گیاهی یک‌ساله از خانوادهٔ گل مینا یا گل آفتابگردان کاسنیان است. ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ سلامت
کاهو گیاهی یک‌ساله از خانوادهٔ گل مینا یا گل آفتابگردان کاسنیان است. کاهو بیشتر به صورت سبزی پرورش می‌یابد ولی در مواقعی به صورت ساقه یا بذر نیز یافت ...ادامه مطلب»

حجامت چه فواید و زیان هایی دارد و چه کسانی می توانند حجامت کنند؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ سلامت
حجامت را نزد متخصص حاذق انجام دهید شاید تا به حال از زبان پدر یا مادربزرگ هایتان شنیده باشید که در زمان های گذشته در فصل بهار، افراد خانواده از کوچک گ...ادامه مطلب»

برترین موادغذایی ضد سرطان ...
beytoote.com ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ سلامت
هیچ ماده ی غذایی ای وجود ندارد که به تنهایی جلوی ابتلا به سرطان را بگیرد. ولی خوردن ترکیبی از مواد غذایی مختلف در این زمینه موثر است. حداقل 3/2 وعده ه...ادامه مطلب»

طرز تهیه دمنوش گلاب و دارچین...
akairan.com ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ تغذبه
همیشه برای رفع خستگی خوردن یک استکان چای خیلی می چسبد. اما دیگر نیاز به کمی تنوع داریم. دست از چای تکراری بردارید و انواع دمنوش های مختلف را امتحان کن...ادامه مطلب»

درمان لکه های صورت با مواد طبیعی و روش های خانگی ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ سلامت
درمان لکه های صورت با روش های شیمیایی و طبیعی ممکن است. ولی بهترین روش برای درمان لکه های صورت تان استفاده از روش های طبیعی و خانگی است. برای درمان پ...ادامه مطلب»

گلاب و خواص بی نظیر آن ...
noonoab.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ سلامت
خاصیت آرام‌بخشی، درمان آفت دهان، ضد استرس، رفع سردرد، درمان بی‌خوابی و تقویت‌کننده لثه از جمله خواص معجزه‌گر گلاب است که تاکنون ناشناخته باقیمانده است...ادامه مطلب»

۸ توصیه طب سنتی برای حفظ سلامتی ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ تغذبه
طب سنتی طب پیشگیرانه است که در درمان بیماری‌ها همراه با اصلاح غذای روزانه افراد به سلامتی بدن کمک خواهد کرد. ليلا شيربيگي به برخی از توصیه‌های طب سنتی...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی: گیاه ختمی، خواص گل ختمی ...
1host2u.com ۱۳۹۲/۱۱/۱۱ زندگی سبز
گیاهان دارویی: گیاه ختمی، خواص گل ختمی آشنایی با خواص گل ختمی و نحوه استفاده: داروی گیاهی ختمی: گل ختمی به ارتفاع دو متر گل‌های صورتی، قرمز وسفید دار...ادامه مطلب»

مقابله با آلودگی هوا به روش قدیمی ها! ...
tebna.ir ۱۳۹۲/۰۹/۱۳ سلامت
مجله تندرستی: به گفته متخصصان طب سنتی آلودگی هوا پدیده جدیدی است که هر چند در گذشته به شکل کنونی وجود نداشته اما با تلفیق طب مدرن و به روز کردن توصی...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF