جستجو:کلیدواژه=کلسترول

خطرناک‌ترین نوشیدنی برای خوردن دارو (حتما بخوانید)...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ سلامت
احتمال واکنش برخی دارو‌ها به آب گریپ فروت مدت هاست که وجود دارد، اما بیشتر مردم از آن خبر ندارند. حتی شاید برخی آن را شنیده باشند، اما فراموش کرده اند...ادامه مطلب»

۴ غذا‌هایی که نباید در مایکروویو دوباره گرم کنیم...
faradeed.ir ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ تغذبه
مایکروویو غذا را به طور مساوی نمی‌پزد، به این معنی است که هر باکتری حاضر در غذا‌های دوباره گرم شده زنده خواهد ماند. سپس به طور مستقیم به تولید سموم سر...ادامه مطلب»

خواص دمنوش بنفشه و تاثیر فوق العاده آن بر روی کم خوابی + عوارض...
namnak.com ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ زندگی سبز
جالب است بدانید که دمنوش بنفشه می تواند به درمان بیماری هایی مثل فشار خون و سرطان کمک بسزایی بکند همچنین خواص فوق العاده ای برای پوست دارد. خواص و مزا...ادامه مطلب»

همه خواص عرق های سنتی ...
salamat.life ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ سلامت
در طب سنتی ایران درمان بسیاری از بیماری های مزاجی و غیره با استفاده از عرق های گیاهی انجام شده است. پزشکان طب سنتی ایرانی از عرق گیاهی برای درمان بیما...ادامه مطلب»

آشنایی با 6 ماده غذایی ضد پیری ...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ سلامت
مغزهای خوراکی سرشار از چربی غیر اشباع تک پیوندی هستند که به کاهش کلسترول بد (LDL) کمک می کنند. رژیم غذایی می تواند در شکل گیری آسیب رادیکال های آزاد ک...ادامه مطلب»

کلم بروکلی خواص معروفترین سبزی ضد سرطان...
unique-web.ir ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ تغذبه
کلم بروکلی به دلیل ترکیبات خاص خود یکی از سبزی‌های ضد سرطان معرفی شده است. کلم بروکلی حاوی ترکیباتی است که اعصاب را تقویت کرده‌، دید چشم را بهبود می‌ب...ادامه مطلب»

چگونه تری گلیسیرید خون را پایین بیاوریم؟ ...
drhsnajafi.com ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ سلامت
توسط دکتر محمدحسین نجفی - شهریور ۱۶, ۱۳۹۵ مقدار زیاد تری گلیسیرید موجود در خون باعث سختی و سفتی رگ های خونی و سکته قبلی می گردد. این عارضه باعث بیماری...ادامه مطلب»

ویتامین‌هایی که یک شبه مُضر شدند! ...
shahrvand-newspaper.ir ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ سلامت
شهروند| استفاده از غذاها و سبزیجات طبیعی به جای قرص‌های ویتامین دیگر توصیه نیست بلکه یک هشدار است. برخلاف تصور عمومی مصرف انواع مولتی ویتامین‌های خاص ...ادامه مطلب»

سکته یا حمله قلبی در چه ساعاتی بیشتر رخ می‌دهد؟ چرا؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ سلامت
سکته یا حمله قلبی عمدتا در بین ساعات ۴ تا ۱۰ صبح روی می‌دهند. این امر می‌تواند به علت افزایش سطح آدرنالین خون، افزایش فشار سیستولیک خون یا افزایش غلظ...ادامه مطلب»

آزمایش های پزشکی لازم بعد 45 سالگی ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ سلامت
با افزایش سن تغییراتی در بدن رخ می دهد. اگر شما به سلامتی تان اهمیت می دهید لازم است که با افزایش سن، به طور منظم چکاپ و آزمایش های پزشکی را انجام ده...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF