جستجو:کلیدواژه=Favanews.com

مزاحمتهای بی‌پایان؛ چه کسی مسوول است؟ ...
favanews.com ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ اقتصاد
آنچه می‌خوانید بخش بسیار کوچکی از پیامکهایی است که تقریبا تمام ما فارغ از اینکه مشترک کدام یک از دو اپراتور اول کشور باشیم بارها و بارها نمونه آن را د...ادامه مطلب»

میانگین حضور 9 ساعته ایرانی‌ها در شبکه‌های اجتماعی ...
favanews.com ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ اینترنت-آی.تی
مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: سه پنجم ایرانی‌ها وقت قابل توجهی را صرف فیس‌بوک می‌کنند. به گزارش فاوا نیوز به نقل از ایسنا ، محمدرضا رستمی در ستاد ساما...ادامه مطلب»

سرعت اینترنت امسال ۳برابر می‌شود ...
favanews.com ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ اینترنت-آی.تی
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت داخل کشور به ۱۰ ترابیت بر ثانیه تا پایان سال جاری و تعریف دو پروژه برای عملی...ادامه مطلب»

۰۹۲۲ به رایتل واگذار شد ...
favanews.com ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ اخبار
توسط حامد قاسمی نراقی · ۱۹خرداد۹۴ موصوع کمبود شماره در اپراتورها همچنان ادامه دارد. وزارت ارتباطات رنج جدید ۰۹۲۲ را به اپراتور سوم تلفن همراه واگذار ک...ادامه مطلب»

محکومیت قطعی گوگل به علت سوءاستفاده از خدمات نمای خیابانی ...
favanews.com ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ اخبار
محکومیت قطعی گوگل به علت سوءاستفاده از خدمات نمای خیابانی گوگل در اواخر دهه گذشته میلادی به منظور راه‌اندازی سرویس نمای خیابانی خود اتومبیل‌های مخصوص...ادامه مطلب»

مسافران کیش با 4G ایرانسل آنلاین می‌شوند ...
favanews.com ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ اینترنت-آی.تی
شبکه نسل چهارم در جزیره کیش، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد ایرانسل و جمعی از اصحاب رسانه در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش به ص...ادامه مطلب»

هک جیمیل ایرانی‌ها تایید شد فاوا نیوز : هک جیمیل ایرانی‌ها تایید شد...
favanews.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۲ دانش
هک جی‌میل ایرانی‌ها تایید شد گوگل اعلام کرد: سرویس"ایمیل" برخی از کاربران ایرانی هک شده است. گوگل در پی اعلام رسمی خود اعلام کرد که در پی اعلام برخی...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF