جستجو:کلیدواژه=Isna.ir

تورم ایران شش برابر تورم عراق! ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ اقتصاد
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین جلسه هیئت نمایندگانش به مرور وضعیت برخی شاخص‌های کلان در اقتصاد ایران پرداخت که نشان دهنده بهبود نسبی در برخی حوزه‌ها ...ادامه مطلب»

درخواست رئیس دانشگاه تهران برای آزادی دانشجوی این دانشگاه در آستانه آغ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ اخبار
رییس دانشگاه تهران از ارسال نامه ای به رییس قوه قضاییه، خواستار آزادی کسری نوری دانشجوی زندانی این دانشگاه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید شد. دکتر محم...ادامه مطلب»

واکسیناسیون ۵۰ درصدی جامعه هدف گیلان در نوبت اول ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ سلامت
ایسنا/گیلان معاون علوم پزشکی گیلان پوشش واکسیناسیون کرونا در استان را تشریح کرد و گفت: بیش از ۵۰ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال استان تاکنون نوبت اول واکسن ک...ادامه مطلب»

ایران قهرمان والیبال آسیا شد/ انتقام از سامورایی‌ها با مربی ایرانی ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
تیم ملی والیبال ایران در فینال رقابت‌های قهرمانی ۲۰۲۱ آسیا به مصاف ژاپن رفت و با برتری سه بر صفر، عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد. به گزارش ایسنا، ...ادامه مطلب»

آغاز دوباره تخریب آثار تاریخی در افغانستان ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ فرهنگ
ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی حاکی از تخریب قلعه تاریخی گرشک در ایالت هلمند افغانستان توسط نیروهای طالبان است. به گزارش ایسنا، بر اساس ویدئویی که در ...ادامه مطلب»

هشدار در خصوص طلاق‌های صوری زنان برای دریافت مستمری بازنشستگی والدین ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ فرهنگ
معاون سابق امور خانواده مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به انجام طلاق‌های صوری در کشور برای گرفتن حقوق بازنشستگی پدران و مادر، گفت: طلا...ادامه مطلب»

استخراج‌کنندگان غیرمجاز رمزارز، برق سه کلان‌شهر را بلعیدند ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ اقتصاد
میزان فعالیت استخراج رمزارزها برابر با ۲۰۰۰ مگاوات تخمین زده می شود. از این مقدار، حدود ۲۰۰ مگاوات (یک دهم کل ظرفیت) به صورت مجاز فعالیت می کنند که از...ادامه مطلب»

خشونت خانگی و مسائل بین زن و شوهر در صدر آمار اورژانس اجتماعی ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ فرهنگ
رئیس اورژانس اجتماعی کشور، گفت: خشونت خانگی، مسائل بین زن و شوهر و به طور کلی حوزه آسیب های مربوط به خانواده جدی ترین و اساسی ترین موضوعاتی است که در ...ادامه مطلب»

جبهه مقاومت ملی افغانستان: بر ۶۵ درصد پنجشیر تسلط داریم ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ارتش
سخنگوی جبهه مقاومت ملی افغانستان می‌گوید ۶۰ - ۶۵ درصد خاک پنجشیر تحت کنترل نیروهای جبهه مقاومت ملی افغانستان است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری ا...ادامه مطلب»

شرایط زندگی ۶۷ درصد از تهرانی‌ها به دلیل شیوع کووید-۱۹ بدتر شده است ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ فرهنگ
بررسی ۲۰۰ هزار شهروند تهرانی، نشان داد که ۶۷ درصد از افراد تصور می‌کنند که به دلیل شیوع کووید-۱۹ شرایط زندگی‌شان بدتر شده است. به گزارش ایسنا، بر اساس...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF