جستجو:کلیدواژه=Nava.jamejamonline.ir

جام‌جم نوا | پیرترین دی جی زن جهان/عکس...
nava.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ زندگی سبز
او که هم اکنون لقب «مادر راک» را دارا می‌باشد کارهای جالبی انجام می‌دهد. او لباس‌های ورزشی و اسپرت به تن می‌کند و همواره خود را همراه مد روز پیش می‌بر...ادامه مطلب»

ارکستر سمفونیک تهران برای شهدای غواص نواخت ...
nava.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۳/۳۰ هنر
جام جم نوا: ارکستر سمفونیک تهران در شبی به یاد ماندنی قطعه‌ای حزن انگیز را به یاد غواصان شهید نواخت. به گزارش ایسنا، علی رهبری که بتازگی پسرش را بر اث...ادامه مطلب»

دعوت رهبر ارکستر ایرانی به نیویورک ...
nava.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ سرگرمی
علی رهبری به عنوان رهبر ارکستر بین المللی فیلارمونیک جهانی جوانان در نیویورک انتخاب شد. از علی رهبری به عنوان اولین رهبر ارکستر فیلارمونیک جهانی جوان...ادامه مطلب»

راجر واترز در آمریکا به صحنه می‌رود ...
nava.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ سرگرمی
راجر واترز عضو مشهور گروه پینک فلوید در فستیوال «فولک نیوپورت» روی صحنه می‌رود. عضو ۷۱ ساله گروه پرطرفدار پینک فلوید برای اولین بار در نیوپورت آمریکا ...ادامه مطلب»

اسطوره موسیقی به قتل رسیده است! ...
nava.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ مردم
جام جم نوا: آیا اسطوره موسیقی جهان به قتل رسیده است؟ یا این تنها یک اتهام بی اساس است که جنبه رسانه ای دارد. دختران بی‌.بی کینگ دو نفر از همکاران قدیم...ادامه مطلب»

حنجره‌های سرخ موسیقی، از مداح تا آقای مشکی پوش! ...
nava.jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ فرهنگ
جام جم نوا: در حالی به ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و اوج گرفتن سوگواری مردم برای امام حسین(ع) رسیده‌ایم که برخی خوانندگان مطرح موسیقی کشورمان هم با ار...ادامه مطلب»

محسن چاوشی به کمپین سربازها پیوست...
nava.jamejamonline.ir ۱۳۹۲/۱۱/۲۷ مردم
محسن چاوشی هم به کمپین آزادی سربازان ایران پیوست . این خواننده محبوب درخواستش را در صفحه فیس بوکش در فضای مجازی نوشته است . کمپین آزادی ۵ سرباز ایران...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF