جستجو:کلیدواژه=Tebyan.net

برای نسل آینده جنگلی نمی ماند!!...
tebyan.net ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ طبیعت
تخریب جنگل ها و منابع طبیعی، موضوع تازه ای نیست. اتفاقی تلخ است که در سال های اخیر رخ داده است. به طوری که منجر به انهدام و حذف چند میلیون هکتاری جنگل...ادامه مطلب»

9 راه برای مدیریت بگو مگوهای زن و شوهری ...
tebyan.net ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ فرهنگ
اسم بگومگوهای زن و شوهری را گذاشته اند نمک زندگی. اما آیا این نمک واقعاً به زندگی مشترک طعم مناسبی می دهد؟ وقتی دو نفر وارد زندگی مشترک می شوند و زیر ...ادامه مطلب»

آیت الله هاشمی در استخر سعدآباد سکته کرد...
tebyan.net ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ اخبار
از همان یکشنبه سرد ١٩ دی ماه که درگذشت آیت‌الله هاشمی همه را در بهت سنگینی فرو برد چرایی مرگ او را در زمزمه‌ها و چهره‌های خیلی‌ها می‌شد خواند. سوالی ک...ادامه مطلب»

آشنایی با روش تهیه اسپاگتی با طعم لیمو ...
tebyan.net ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ تغذبه
مدت زمــان طـــــــبخ : 35 دقیقه مناسب برای تعداد : 4 نفر جدول ارزش غـذایی کالری برای یک نفر : 33 کالری چربی برای یک نفر : 0.20 گرم پروتئین برای یک...ادامه مطلب»

آشنایی با روش تهیه سیب زمینی و نخودفرنگی ...
tebyan.net ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ تغذبه
مدت زمــان طـــــــبخ : 45 دقیقه مناسب برای تعداد : 4 نفر جدول ارزش غـذایی کالری برای یک نفر : 124 کالری چربی برای یک نفر : 9.50 گرم پروتئین برای یک ...ادامه مطلب»

غلبه بر پرخوری عصبی...
tebyan.net ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ سلامت
وقتی عصبانی می شوم زیاد غذا میخورم و دیگر نمی توانم رژیم بگیرم لطفا راهنمایی ام کنید که چطور از دست این پرخوری عصبی خلاص شوم؟ مشاور: سلیمی -مرکز مشاور...ادامه مطلب»

سوپ مرغ، داروی سرماخوردگی...
tebyan.net ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ سلامت
اگر چه ممکن است تصور کنید که خوردن سوپ مرغ نمی‌تواند درمان موثری برای بیماران مبتلا به سرماخوردگی یا آنفلوآنزا باشد، اما بهتر است به سوپی که مادرتان ب...ادامه مطلب»

جزئیات جدید دریافت وام ۸۰ میلیونی مسکن...
tebyan.net ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ اقتصاد
جزئیات جدید دریافت وام ۸۰ میلیونی مسکن به گزارش پایگاه خبری اعتبار به نقل از فارس، 19خرداد امسال صندوق پس‌انداز مسکن یکم با حضور وزیر راه و شهرسازی ...ادامه مطلب»

بی حجابی یواشکی علنی شد!...
tebyan.net ۱۳۹۴/۰۳/۱۹ سیاست
حتما تاکنون با مدهای عجیب و غریب زیادی روبرو شده اید از مانتو های جلو باز گرفته تا گوش الاغی و... گاهی هم بعضی از این مدها شما را یاد 35 سال پیش می ا...ادامه مطلب»

چطور در معاینه فنی مردود نشویم؟...
tebyan.net ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ خودرو
حمل ‌و‌ نقل > مقررات - الهام مرادی: روزانه تعداد بسیاری ماشین در کنار ما، در محل زندگی ما و خانواده‌مان در حال تردد هستند. حضور این خودرو‌ها گرچه به‌...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF