جستجو: سال=2013 ماه=08-اوت

همه میدانند آرتمیس - فروغ فرخزاد...
artemis777.mihanblog.com ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
آن کلاغی که پرید از فراز سر ما و فرو رفت در اندیشهء آشفته ی ابری ولگرد و صدایش همچون نیزه ی کوتاهی . پهنای افق را پیمود خبر ما را با خود خواهد...ادامه مطلب»

عیاری و جوانمردی در ایران (1)...
rasekhoon.net ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
از میانه ی قرن اول هجری قمری، درکنار «پهلوانان» شاهد پاگرفتن گروهی هستیم که به «عیاران» شهرت یافتند. شاید بتوان گفت اقتضای عصر و شرایط خاص اجتماعی و س...ادامه مطلب»

تولید سوخت پاک از آب شور خلیج فارس...
seemorgh.com ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
یکی از مهمترین چالش های توسعه فناوری است که به دلیل مشکلات ناشی از گرم شدن زمین و تغییرات آب و هوا در جهان ایجاد می‌شود. از این رو تلاش کلیه کشورها در...ادامه مطلب»

افزایش 208 درصدی تقاضای خرید تبلت!...
seemorgh.com ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
شرکت داده های بین المللی که در صنعت فناوری، اطلاعات و تله کام کار می کند اعلام کرده است که فروش تبلت در سه ماهه دوم سال 2013 در خاورمیانه و شمال آفریق...ادامه مطلب»

ناکامی پلیس از کشف راز پرونده مجسمه‌ها...
seemorgh.com ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
بیش از ۴۱ ماه از سرقت مجسمه‌های شهر تهران می‌گذرد و پرونده این حادثه روی میز پلیس در حال خاک خوردن است؛ دادستان تهران می‌گوید که هنوز این پرونده به نت...ادامه مطلب»

اقتصاد ایران آنلاین - سونامی ساخت ویلا در زمین های کشاورزی /جدول نرخ ا...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
سود بالای ویلاسازی و تغییر کاربری در مناطق مختلف مازندران باعث شد حتی بعضی از کارکنان برخی ادارات و دهیاران نیز برای کسب درآمد از این راه آستین بالا ب...ادامه مطلب»

اقتصاد ایران آنلاین - چهره متفاوت و جالب لعیا زنگنه! / عکس...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
نمایشنامه خوانی “بعد از هرگز” به کارگردانی شایسته ایرانی و نویسندگی هاله مشتاقی نیا در فرهنگسرای ارسباران خوانش شد. شهرخبر: لعیا زنگنه، زیبا بروفه، مه...ادامه مطلب»

مجلس به دنبال رفع مشکل سرعت اینترنت...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
عضو هيات‌رييسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه محدودیت‌ها مصونیت نمي‌آورد، گفت: کلیت مجلس به دنبال این است که بحث مشکل سرعت اینترنت در کشور ی...ادامه مطلب»

شروع امیدوارکننده یک فیلم تحریمی...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
فروش فیلم‌سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده از مرز دو میلیارد و 200 میلیون تومان گذشت. علی سرتیپی پخش‌کننده و مدیرعامل ف...ادامه مطلب»

غذاهای ایرانی در دوره صفوی...
tebyan.net ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
ایرانیان از دیر باز به غذا خوری نه به عنوان صرف غذا و سیر کردن شکم، که به عنوان یک گردهمایی و نشست و برخاست نگاه کرده اند؛ غذا خوردن به عبارتی یک رخدا...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF