جستجو: سال=2013 ماه=11-نوامبر

شعر پارسی نوسفر حافظ: که دراز است ره مقصد و من نوسفرم ...
1host2u.ir ۱۳۹۲/۰۹/۰۹ هنر
من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف‌ها می‌کنی ای خاک درت تاج سرم دلبرا بنده نوازیت که آموخت بگو که من این ظن به رقیبان تو هرگز نبرم همتم بدرقه ...ادامه مطلب»

سرمایه‌گذاری تازه پژو سیتروئن...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۹ خودرو
پژو سیتروئن قصد دارد 90 میلیون یورو در کارخانه‌اش در رن-لا ژانی فرانسه سرمایه‌گذاری کند. خودروساز فرانسوی می‌گوید هدف از این سرمایه‌گذاری تقویت تولید ...ادامه مطلب»

طنز په‌نه‌په: پ ن پ های خنده دار...
seemorgh.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۹ سرگرمی
رفتم مغازه میگم cd دارید؟ میگه خام؟ پ ن پ تنوری باشه با قارچ و پنیر میگه شما تو خونه همش سه تا بچه این؟ پ ن پ بابام مارو نمونه زده اگه مقرون به صرفه...ادامه مطلب»

اوباما تمایل دارد به تهران سفر کند - پروسه اصلاح طلبان برای فتح بهارست...
jamejamonline.ir ۱۳۹۲/۰۹/۰۸ سرگرمی
روزنامه کویتی الجریده به نقل از یک منبع دیپلماتیک آمریکا ادعا کرد که اوباما تمایل دارد در اواسط سال آینده میلادی(2014) به تهران سفر کند. به گزارش باش...ادامه مطلب»

جالب ترین درمان های خانگی...
seemorgh.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۸ سلامت
هر چند اغلب اوقات از اثرات مثبت این وسائل یا خوراکی‌ها غافل هستیم اما آگاهی از تاثیرات مثبت آنها و استفاده از این روش‌های خانگی به ظاهر عجیب می‌تواند...ادامه مطلب»

اکوتوریسم و محیط‌زیست: پاییز؛ بهار دوستداران پرنده‌نگری...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۸ طبیعت
پرنده‌نگرها در فصل برگ‌ریزان، چه نکاتی را مدنظر قرار دهند؟ علیرضا هاشمی* فصل پاییز از فصول مورد علاقه پرنده‌نگرها است. دمای هوا کاهش می‌یابد و از حرا...ادامه مطلب»

راز جوانی بعضی از ستاره های مشهور ایرانی لو رفت / تصاویر...
khabareno.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۷ سرگرمی
چرا بعضی از افراد مشهور انگار خیال پیر شدن ندارند؟ همه اش زیر سر گریم های سنگین است؟ دم جراحان زیبایی زبردست را دیده اند؟ کلی پول خرج می کنند؟ البته ا...ادامه مطلب»

نذری های باکلاس در شمال تهران...
khabareno.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۷ تغذبه
ممکن است بعد از خواندن این گزارش تصورتان نسبت به هیئت ها و نوع نذری ها عوض شود و تصویر دیگری جایگزین آن شود، تصویری که مربوط می شود به محله های بالای ...ادامه مطلب»

حسن روحانی، نامزد شخصیت سال تایم شد+ لینک رای...
khabareno.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۷ مردم
سردبیران هفته‌نامه تایم هر سال شخصیت سال را بر اساس معیارهای خود انتخاب می‌کنند اما بر این باور هستند که مخاطبان‌شان نیز حق دارند که اظهار نظر کنند. ا...ادامه مطلب»

روزنامه واشنگتن تایمز: اوباما رئیس جمهور ایران است...
khabareno.com ۱۳۹۲/۰۹/۰۷ سیاست
واشنگتن تایمز: اوباما رئیس جمهور ایران است، روزنامه واشنگتن تایمز که از خبرهای چند روز اخیرش مشخص بود اصلا از توافقات رئیس دولت آمریکا با ایران دل خوش...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF