جستجو: سال=2017 ماه=05-مه

«مادر قلب اتمی» از چهارشنبه این هفته می‌آید ...
icinema.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ سرگرمی
*** ترانه علیدوستی و پگاه آهنگرانی در نمایی از «مادر قلب اتمی» که این هفته اکران می‌شود با پایان جلسه هفتگی شورای صنفی نمایش، غلامرضا فرجی سخنگوی این ...ادامه مطلب»

ترامپ علاقه‌مند به تجارت با ایران است ...
asemandailynews.net ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ اقتصاد
نیویورک‌تایمز روز یکشنبه در مطلبی نوشت: ترامپ در پشت ظاهر کینه توزش علیه ایران؛ دوستدار تجارت با تهران است. کابینه آکنده از تجار ترامپ؛ بهترین دلیل ای...ادامه مطلب»

فیلم محمد رسول اف برنده جایزه «نوعی نگاه» جشنواره کن شد ...
hendevaneh.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ سرگرمی
فیلم لرد (Lerd) ساخته محمد رسول‌اف، فیلمساز ایرانی، برنده جایزه «نوعی نگاه» در جشنواره کن امسال شد. آقای رسول اف که روز شنبه ششم خرداد جایزه بخش «نوعی...ادامه مطلب»

آنگلا مرکل: اروپا دیگر نمی تواند کاملا به آمریکا و بریتانیا متکی باشد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ سیاست
آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان می گوید اروپا بعد از انتخاب دونالد ترامپ و برکسیت دیگر نمی تواند کاملا به آمریکا و بریتانیا متکی باشد. مرکل روز یکشنبه ۲۸ ما...ادامه مطلب»

کلاهبرداری سنگین پژو و رنو از ساپیا و ایران‌خودرو ...
nasimonline.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ خودرو
آقای رئیس‌جمهور از تبعات امنیتی-اقتصادی قراردادهای اخیر خودروسازان با فرانسوی‌ها باخبرید؟ کلاهبرداری سنگین پژو و رنو از ساپیا و ایران‌خودرو! با قراردا...ادامه مطلب»

عکس پولدارترین بازیکنان فوتبال جهان ...
rahafun.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
عکس پولدارترین بازیکنان فوتبال جهان سال هاست که در دنیا ورزش بحث اخلاف درامد های بازیکنان فوتبال وجود دارد.معلوم نیست به این ورزش چه وردی را خوانده ان...ادامه مطلب»

چگونگی بقای مورچه‌ها در برابر سیل ...
rahafun.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ طبیعت
اسرار چگونگی زنده ماندن مورچه‌های آتشین در برابر سیل که برای چندین دهه زیست‌شناسان را سردرگم ساخته بود، اکنون توسط دانشمندان و مهندسان آمریکایی حل شد...ادامه مطلب»

دانستنی های جالب درباره میوه های قرآنی ...
rahafun.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
در قرآن از چند میوه نام برده شده است که انار، زیتون،‌ خرما،‌ انجیر و انگور از جمله ی آنها می باشند. این میوه ها از جنبه های زیادی برای ما فایده دارند ...ادامه مطلب»

سئول: کره‌شمالی موشک بالستیک شلیک کرد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
ارتش کره‌جنوبی اعلام کرد، کره‌شمالی ساعات اولیه امروز (دوشنبه) اقدام به شلیک موشکی که ظاهراً از نوع بالستیک بوده، کرده است. به گزارش ایسنا، به نقل از ...ادامه مطلب»

در پی اظهارات سخنگوی سازمان نظام پزشکی واکنش بهمن کیارستمی به آخرین و...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
بهمن کیارستمی با تاکید دوباره بر اینکه درخواست ما با برای بررسی روند درمان 4 ماهه‌ی عباس کیارستمی در ایران از نظام پزشکی بارها مطرح شده است، ادامه داد...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF