دکتر روحانی رحلت استاد سلیم مؤذن زاده اردبیلی را تسلیت گفت

دکتر روحانی رحلت استاد سلیم مؤذن زاده اردبیلی را تسلیت گفت ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ اخبار

کلیدواژه ها:#، #Dolat.ir، #آذربایجان، #اردبیل، #اردبیلی، #استاد، #اسلامی، #الله، #ایران، #بسم_الله، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #جهان_اسلام، #حجت_الاسلام، #حسن_روحانی، #دولت، #دکتر_روحانی، #روحانی، #شیخ، #مردم، #ملت، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت

رییس جمهوری در پیامی رحلت ذاکر نامدار اهل بیت عصمت و طهارت (ع) استاد سلیم مؤذن زاده اردبیلی را تسلیت گفت و از درگاه خداوند سبحان برای آن فقید سعید علو درجات و همجواری با ائمه اطهار (ع) و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُون
رحلت ذاکر نامدار اهل بیت عصمت و طهارت (ع) استاد سلیم مؤذن زاده اردبیلی ، موجب تاثر و تألم فراوان شد.
نوای دلنشین ، صدای سوزناک و لحن پرصلابت آن مرحوم؛ همراه با آثار بدیع پدر بزرگوارش شیخ عبدالکریم و برادرگرانقدرش ، مرحوم رحیم مؤذن‌زاده که از مؤذنان بزرگ ایران و جهان اسلام بودند؛ گنجینه ای فرهنگی و معنوی از ارادت به خاندان رسالت ، بویژه در مکتب مداحی خطه آذربایجان را ماندگار ساخته است.
اینجانب ضایعه درگذشت آن ذاکر سلیم النفس را ، به ملت مومن و قدرشناس ایران ، همه دوستداران خاندان مؤذن زاده و به خصوص مردم شریف اردبیل و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند سبحان برای آن فقید سعید علو درجات و همجواری با ائمه اطهار (ع) و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.
حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

رییس جمهوری در جمع خبرنگاران و پس از امضای هشت سند همکاری میان تهران ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اخبار
رییس جمهوری اسلامی ایران، توسعه همه جانبه سطح روابط و همکاری میان تهران – آنکارا را مورد تاکید مقامهای ارشد دو کشور دانست و تصریح کرد: تاریخ، دین، فره...ادامه مطلب»

دکتر روحانی در نامه ای به رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران: شهیدان و...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ اخبار
رییس جمهوری در نامه ای به رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از وی خواست شهیدان وقایع تروریستی حله و نیروگاه کرکوک طبق ضوابط آن بنیاد، در عداد شهدای ان...ادامه مطلب»

حماسه سیاسی مردم در انتخابات زمینه ساز اقتدار در تعامل با جهان و ورود ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ اخبار
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری درگفت و گوی زنده تلویزیونی با مردم، مهمترین مسایل داخلی و بین المللی را تشریح کرد. به گزارش پایگاه...ادامه مطلب»


EOF