حراج 25 میلیاردی آثار هنری در تهران

حراج 25 میلیاردی آثار هنری در تهران ...
fararu.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ هنر

کلیدواژه ها:#، #Fararu.com، #آذر، #استاد، #بهشتی، #بهمن، #بهمن_محصص، #تعالی، #تهران، #تومان، #حراج_آثار_هنری_تهران، #دایی، #سهراب_سپهری، #طبیعت، #علی_جنتی، #علی_دایی، #محمد_بهشتی

حراج آثار هنری تهران

* * * >

* * * فرارو- پنجمین دوره حراج تهران در حالی برگزار شد که آثار سهراب سپهری با فروش 4 میلیارد و 550 میلیون تومان نزدیک به یک پنجم مجموع فروش این رویداد را به خود اختصاص داد.

عکس: علی دایی و همسرش در حراج آثار هنری تهران

* * * به گزارش فرارو ، پنجمین دوره حراج تهران با حضور چهره هایی از جمله علی جنتی ، علی مرادخانی علیرضا سمیع آذر ، محمد بهشتی و علی دایی و با خرید اولین اثر توسط الناز شاکر دوست آغاز شد.

حسین پاکدل چکش این دوره از حراج تهران را در دست داشت. یک اثر از مجموعه تنه‌های درخت سهراب سپهری با 3 میلیارد تومان فروش ، رکورد این دوره از حراج را زد و اثر دیگری از همین مجموعه این هنرمند یک میلیارد و 550 میلیون تومان فروخته شد. در حراج تهران اثر نقاشی رنگ روغن روی بوم « طبیعت بی جان » بهمن محصص با مبلغ 850میلیون تومان به فروش رسید و تابلوی « تعالی » استاد فرشچیان نیز با مبلغ یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان بفروش رسیده است.

اثر منیر فرمانفرمائیان نیز در پنجمین حراج تهران نهصد میلیون تومان فروخته شد و « رقص آبی » محمد احصایی یک میلیارد فروش رفت. اثر زنده رودی یک میلیارد و نقاشی رنگ روغن روی بوم با قیمت یک میلیارد و چهارصد و هفتاد میلیون فروخته شد. پنجمین دوره حراج تهران با ثبت فروش 25 میلیارد و 362 میلیون تومان ، 4 میلیارد تومان بیشتر از سال گذشته فروش داشت.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

رابطه بین حسین هدایتی و مهدی شمس و بابک زنجانی چیست؟ سعید مرتضوی ...
1host2u.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ سیاست
حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس ...ادامه مطلب»

وصیت نامه محمدعلی اینانلو! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ مردم
محمدعلی اینانلو از مرگ نمی‌ترسید؛ او یک بار دیگر 17 سال قبل هم مرده بود. توصیف محمد علی اینانلو از مرگ: «نه مطلقا از مرگ نمی‌ترسم، خیلی با آن آشنا هست...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»


EOF