جستجو:کلیدواژه=اردبیلی

روغن هست، دست مردم نیست | گلایه از صف‌های طولانی خرید ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ تغذبه
روغن خوراکی نیست و اگر هم باشد آنقدر کم است که به نصف صف نمی‌رسد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از همشهری، صف‌های مردمی که از صبح زود جلوی فروشگاه‌ ها...ادامه مطلب»

فاطمه عبادی برنده فینال عصر جدید شد...
entekhab.ir ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ سرگرمی
بیش از ۲۴ میلیون رای مردمی در سبد ۵ فینالیست برنامه عصر جدید ریخته شد تا در ساعت های اولیه بامداد جمعه، محبوب ترین استعدادهای شناخته شده در برنامه عصر...ادامه مطلب»

افشاگری برای رضای خدا! ماجرای علی دایی و سردار غفور؛ وقتی همه چیزمان ...
ion.ir ۱۳۹۸/۰۲/۱۶
فوتبال این روز‌های ایران، مولود عملکرد اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ما است. فوتبالی که مثل اقتصادش زیرساخت‌های چندان مناسبی ندارد، مثل سیاست از س...ادامه مطلب»

ایران: در خواست آمریکا از عربستان برای افزایش تولید نفت احمقانه است ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ سیاست
ایران درخواست آمریکا از عربستان برای تولید نفت بیشتر را مورد انتقاد قرار داد. حسین کاظم پور اردبیلی نماینده ایران در اوپک به گزارش‌هایی که مدعی شده رئ...ادامه مطلب»

نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی "آتنا اصلانی" اعلام شد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ اخبار
دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت: پس از بررسی‌های انجام یافته سرانجام نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی "آتنا اصلانی" مشخص شد و در نهایت تیم پزشکی آثا...ادامه مطلب»

دکتر روحانی رحلت استاد سلیم مؤذن زاده اردبیلی را تسلیت گفت ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ اخبار
رییس جمهوری در پیامی رحلت ذاکر نامدار اهل بیت عصمت و طهارت (ع) استاد سلیم مؤذن زاده اردبیلی را تسلیت گفت و از درگاه خداوند سبحان برای آن فقید سعید عل...ادامه مطلب»

جمع‌آوری تابلوهای «نوتلا بار» در تهران ...
yjc.ir ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ اخبار
در اینجا تصویری از جمع‌آوری تابلوهای «نوتلا بار» در سطح شهر تهران را مشاهده خواهید کرد. به گزارش گروه وب‌گردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چندی پیش حداد عاد...ادامه مطلب»

چاپ‌سنگی لیتوگرافی چیست؟؟؟...
khabareno.com ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ خ.ا.ب.
لیتوگرافی به معنی عکاسی صنعتی میباشد و همچنین به مادر صنعت چاپ هم اتلاق میگردد . چاپ‌سنگی یا لیتوگرافی (به فرانسوی: Lithographie) گونه‌ای چاپ مکانیکی...ادامه مطلب»

قدردانی علما و مراجع تقلید از خدمات دولت یازدهم در بخش درمان و سلامت ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ اخبار
حضرات آیات و مراجع عظام ناصر مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، وحید خراسانی، موسوی اردبیلی، نوری همدانی، جوادی آملی، شبیری زنجانی، جعفر سبحانی و محمد علی ...ادامه مطلب»

زمانی نیا در کنج تنهایی زیر سایه هووی محبوب! ...
asrenaft.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ اقتصاد
*** تقصیر او نیست؛ مقصر اصلی جایگاه معاونت بین الملل است که به معنای واقعی کلمه تبدیل به یک جایگاه تشریفاتی شده است. حالا که وزیر نفت برای او «هوو» تر...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF