جستجو:کلیدواژه=استودیو

قالیباف و خبرنگاران؛ از تبریک تا شکایت...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ سیاست
اگر خبر شکایت درست باشد یعنی تنها یک هفته بعد از تبریک، شکایت شده و این دو رفتار با هم سازگار نیست مگر این که همان‌گونه که روزولت می‌گفت سرخ‌پوستِ خوب...ادامه مطلب»

همکاری انیمیشن‌‌سازان ایرانی با شبکه الجزیره ...
fna.ir ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ سرگرمی
استودیو هورخش در ساخت مجموعه انیمیشن «السنافیة» شبکه الجزیره با شرکت ترکیه‌ای سازنده همکاری دارد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استودی...ادامه مطلب»

سؤال روی صحنه، عذرخواهی پشت صحنه!...
asriran.com ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ سیاست
عذرخواهی امیرحسین رستمی از این منظر مورد نقد است که چرا توضیحات «خصوصی» که یک‌باره از خواب غفلت بیدار می‌کند تا روبه دوربین عذرخواهی کنند به عموم مرد...ادامه مطلب»

سید هادی رضوی ۱۰۷ میلیارد تومان صرف عیش و نوش کرده است/ رضوی: داماد شر...
isna.ir ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ ارتش
نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات سید هادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، گفت: متهم سید هادی رضوی از مجرای پرداخت رشوه به مدیرا...ادامه مطلب»

گروه راک افغان اریکین در ایران؛ لذت شنیدن موسیقی در کارگاه نجاری ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ سرگرمی
اعضای یک گروه راک افغان در تلاشند با تبعیض‌ها و دیگر چالش‌هایی که مهاجران در ایران با آن مواجه هستند، مقابله کند و رویاهایشان را به واقعیت تبدیل کنند....ادامه مطلب»

محمدجواد جزینی عنوان کرد کتاب صوتی تهدید نیست اگر... ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ اخبار
محمدجواد جزینی می‌گوید: کتاب‌ صوتی یک فرصت است و تهدید نیست اما به شرطی که زیرساخت‌های لازم در کشورمان فراهم شود. این داستان‌نویس در گفت‌وگو با ایسنا،...ادامه مطلب»

پیش‌بینی مصدومیت ورزشکاران با پلتفرم جدید مایکروسافت ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
مایکروسافت با طراحی یک پلتفرم تجزیه تحلیلی، دانش عظیم خود را به حوزه ورزش سوق داده است. به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، ماشین تجزیه تحلیلی جدید مایک...ادامه مطلب»

خودکشی هادی پاکزاد خواننده و موزیسین راک ...
zibashahr.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ مردم
هادی پاکزاد خواننده راک ایرانی، در سحرگاه ۷ خرداد ۱۳۹۵ در شهر مشهد بصورت خودخواسته به زندگی اش پایان داد. هادی پاکزاد متولد ۱۳۶۱ در شهر مشهد بود و فعا...ادامه مطلب»

بازی چالشی «جنگل لرزان» اولین گام انتشار را برداشت | قدم بعدی، انتشار ...
ircg.ir ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ اینترنت-آی.تی
بازی ایرانی «جنگل لرزان» اولین گام انتشار را برای رایانه‌های شخصی برداشت و هم‌اکنون از طریق فروشگاه دیجیتالی استیم قابل خریداری است. به گزارش روابط عم...ادامه مطلب»

غلامرضا صنعتگر آهنگساز و خواننده برای بیماران بخش پیوندمغز و استخوان خ...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ اخبار
طنین صدایی که 65 روز به گوش نرسیده بود بخش پیوند مغز و استخوان بیمارستان شریعتی تهران را به لرزه انداخت و نور امید را به چهره بیماران بستری در این بخش...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF