جستجو:کلیدواژه=بیمارستان امام خمینی

اهواز به مرز وضعیت سیاه رسید/ احتمال اعمال تعطیلی دو هفته‌ای خوزستان...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ سلامت
با گسترش شیوع ویروس جهش‌یافته کرونا، شرایط بیماری در استان خوزستان پیچیده‌تر شده است. بار سنگین مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی و تکمیل ظرفیت بیمارست...ادامه مطلب»

وزیر بهداشت: وعده 21 هزار تخت بیمارستانی در دولت یازدهم محقق می شود ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ اخبار
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وعده ایجاد 21 هزار تخت بیمارستانی تا پایان کار دولت یازدهم محقق می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نق...ادامه مطلب»

وزیر بهداشت: اخذ مالیات از پروژه های خیرین کج سلیقگی است ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ اخبار
وزیر بهداشت گفت: افراد و ارگان هایی که زمین‌های اختصاص داده شده برای انجام پروژه های خیرین در حوزه سلامت مالیات می‌گیرند کج سلیقگی می کنند. به گزارش ...ادامه مطلب»

در دومین روز از سفر وزیر بهداشت به استان مازندران؛ بیمارستان 217 تختخ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ اخبار
وزیر بهداشت در روز دوم سفر خود به استان مازندران، یکی از بزرگترین طرح های حوزه سلامت در این استان را افتتاح کرد و با بهره برداری از این بیمارستان 217 ...ادامه مطلب»

با حضور وزیر بهداشت، مرکز جامع خدمات سرطان مازندران افتتاح شد وزیر به...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ اخبار
وزیر بهداشت در روز نخست سفر خود به استان مازندران پس از ورود به ساری، مرکز جامع خدمات سرطان ساری واقع در بیمارستان امام خمینی(ره) این شهر را افتتاح ک...ادامه مطلب»

مروری بر اتفاقات مهم حوزه موسیقی کشور در سال ۱۳۹۳ | موسیقی ایرانیان...
musiceiranian.ir ۱۳۹۴/۰۲/۰۱ سرگرمی
موسیقی ایرانیان – مهری علمداری: موسیقی کشورمان در سال‌ ۱۳۹۳ پستی و بلندی‌های زیادی را طی کرد و یکی از سال‌های پرحاشیه‌اش را پشت سرگذاشت. اتفاقات و روی...ادامه مطلب»

سقوط خودروی فرماندار به رودخانه +عکس - بوشهرنا...
bushehrna.ir ۱۳۹۲/۰۵/۰۴ اخبار
فرماندار خلخال در عزیمت به خلخال، از تصادفی که منجر به سقوط خودروی وی به داخل رودخانه شد جان سالم به در برد. معاون فرماندار خلخال صبح امروز در عیادت ...ادامه مطلب»

دریای خزر 6 دانش‌آموز را بلعید/ اسامی شش دانش‌آموز پسر که در قالب اردو...
seemorgh.com ۱۳۹۲/۰۴/۱۲ اخبار
جزئیات حادثه غرق‌شدن 6 دانش‌آموز در دریای نور فرزاد بزرگی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران با اشاره به اینکه افراد غرق‌شده در قالب یک...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF