جستجو:کلیدواژه=تاکسیرانی

سوار کردن ۳ مسافر در صندلی عقب تاکسی‌ها در تهران ممنوع شد...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ خودرو
بر اساس بخشنامه شهرداری تهران، رانندگان تاکسی موظف هستند که در تمامی خطوط تاکسیرانی تنها ۲ نفر مسافر در صندلی عقب خودرو سوار کنند. *** سوار کردن ۳ مسا...ادامه مطلب»

تحریم‌های اقتصادی ایران؛ زندگی مهاجران افغان «بی‌نهایت» سخت شده است...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ فرهنگ
فعالان مسائل مهاجران افغانستان می‌گویند که با تشدید تحریم‌های اقتصادی علیه ایران، مهاجران افغان به عنوان آسیب پذیرترین قشر جامعه ایران، زندگی بی‌نهایت...ادامه مطلب»

سازمان فناوری ایران: افشای اطلاعات کاربران تپسی یک فاجعه است ...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ اینترنت-آی.تی
مدیر کل حقوقی سازمان فناوری ایران افشای اطلاعات کاربران شرکت حمل و نقل اینترنتی را یک فاجعه خواند و گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم باید به این مسئ...ادامه مطلب»

چه کسانی یارانه بنزین می‌گیرند؟ ...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ اخبار
ایرنا نوشت: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد شیوه قبلی سهمیه بندی بنزین عادلانه نبود و بر اساس طرحی که پیشنهاد شده است به همه اف...ادامه مطلب»

تذکر به رانندگان تاکسی برای دریافت «کرایه کولر» ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ خودرو
معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران اخذ کرایه بیشتر بابت روشن کردن کولر در تاکسی را خلاف قانون دانست. مهدی ابراهیمی در گ...ادامه مطلب»

از سیر تا پیاز "طرح ترافیک جدید" پایتخت در گفت و گو با معاون شهرداری ت...
tadbirvaomid.ir ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ خودرو
معاون ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه در این طرح با برچیده شدن سهمیه ها، جامعه از طبقه طبقه شدن رها می شود، افزود: هم مسئولان کشور و هم نمایندگان م...ادامه مطلب»

واکنش سازمان تاکسیرانی به فعالیت آژانس‌های موبایلی ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ خودرو
رییس سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درخصوص فعالیت آژانس‌های موبایلی واکنش نشان داد. میثم مظفر در گفت‌وگو با ایسنا درخصوص فعالیت گسترده اپلیکیشن‌ها در ...ادامه مطلب»

نوبخت: حقوق کارمندان و بازنشستگان از فروردین افزایش می یابد/ انتخابات...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ اخبار
سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود اعلام کرد کارمندان و بازنشستگان درباره افزایش حقوق خود نگران نباشند و مسایل بودجه ای بین مجلس و دولت تا هفته سوم ف...ادامه مطلب»

تمهیدات ترافیکی ویژه 22 بهمن اعلام شد ...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ اخبار
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی یوم الله 22 بهمن ماه در پایتخت را اعلام کرد و گفت: این تمهیدات در دو مرحله اجرایی می شود. ایران آنلاین / س...ادامه مطلب»

گپ و گفتی با رانندگان تاکسی درباره افزایش نرخ جریمه‌های رانندگی عکس یه...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ اخبار
تا چند روز آینده نرخ بخشی از جرایم رانندگی که بیشترین آمار تخلفات و تصادفات پرحادثه را به خود اختصاص داده ‌است افزایش می‌یابد. مثلاً عبور از چراغ قرمز...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF