جستجو:کلیدواژه=جاده چالوس

ادامه بارندگی در مناطق مختلف ایران؛ آب‌گرفتگی در تهران و بازگشت سیل به...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ طبیعت
مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی ایران، بارش برف و باران در ۲۵ استان کشور تا روز چهارشنبه همچنان ادامه خواهد داشت. بر این اساس، پلیس راهنمایی و رانندگی ...ادامه مطلب»

جراحی یک گرگ تصادف کرده در بیمارستان دامپزشکی تهران + تصاویر ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ طبیعت
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز برخورد خودروی عبوری در جاده چالوس با یک قلاده گرگ خبر داد و گفت: گرگ حادثه دیده که در این تصادف دچار شکستگی کامل اس...ادامه مطلب»

چشمه قلقلک، محیطی دلنشین برای توسعه گردشگری ...
niazino.ir ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ طبیعت
وب‌سایت عصر ایران: روستای سرزیارت جزو یکی از سرسبز‌ترین روستاهای استان البرز به شمار می‌رود، هرچند این روستا طبیعت زیبایی دارد اما وجود چشمه‌ای طبیعی ...ادامه مطلب»

قتل محمدرضا کلاهی عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هلند ...
tarikhirani.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ تاریخ
از کلاهی قاتل تا معتمد مقتول تاریخ ایرانی: در سی‌وهشتمین سالگرد شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از مسئولان نظام در هفتم تیر ۱۳۶۰، اطلاعات جدیدی از...ادامه مطلب»

چهارمین جاده زبیای جهان چگونه ساخته شد؟ ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ اقتصاد
اواخر دوره قاجار، جاده‌ای بین کرج - چالوس وجود نداشته و تنها یک مسیر خاکی و مالرو، راه دسترسی به روستاهای این منطقه را تشکیل می‌داده اما به گونه‌ای نب...ادامه مطلب»

دیدنی های شهرستان نور در استان مازندران ...
noonoab.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ سرگرمی
شهرستان نور یکی از شهرستان های استان مازندران است. این شهرستان درمرکز استان واقع شده است و مرکز آن شهر نور است. نور یكی از قدیمی ترین نواحی شهرنشین طب...ادامه مطلب»

فرار خرس مادر و بچه اش از سیرک به خیابان های کرج...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ طبیعت
ماده خرس، دست توله‌اش را گرفت و از سیرک فرار کرد. این خبری بود که دیروز در کرج دهان به دهان چرخید و راه خود را به تهران هم رساند؛ خرسی که دو روز است ا...ادامه مطلب»

طراحی جدید قطعه دو آزاد راه‌ تهران-شمال به پایان رسید/ شرکت‌های ایرانی...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ خودرو
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از آزادراه تهران-شمال اعلام کرد: طراحی جدید قطعه دو آزاد راه‌ تهران-شمال به پایان رسید/ شرکت‌های ایرانی آزادراه تهران-شم...ادامه مطلب»

محیط زیست در سالی که گذشت؛ حذف 15 پلنگ از طبیعت ایران/ چوپان لرستانی ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۱/۰۷ طبیعت
سال که گذشت به تعبیر بسیاری از کارشناسان سالی سیاه برای پلنگ های ایرانی بود چرا که تنها بر اساس آماری که در رسانه ها منتشر شد در این سال 15 پلنگ تلف ش...ادامه مطلب»

اعلام محدودیت های ترافیکی جاده‌ها در نوروز...
fararu.com ۱۳۹۲/۱۲/۰۸ سرگرمی
پلیس راه کشور محدودیت های ترافیکی جاده های کشور را در ایام نوروز اعلام کرد. به گزارش مهر، با توجه به افزایش حجم سفر در تعطیلات نوروز و برای افزایش ظر...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF