جستجو:کلیدواژه=حزب توده

دموکراسی به سرقت رفته؛ نقش آمریکا در کودتای ۲۸ مرداد ...
dw.com ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ تاریخ
وزارت امور خارجه ایالات متحده بخشی از اسناد کودتای ۲۸ مرداد علیه دولت ملی ایران را منتشر کرد. این اسناد که به ‌وضوح نقش مستقیم آمریکا در سرنگونی دولت ...ادامه مطلب»

محمدهادی رضوی{سرمایه‌گذار "شهرزاد"} همه چیز را گفت⇐ از حذفش از "شهرزاد...
cinemajournal.ir ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ مردم
سینماروزان/مسعود احمدی: پس از موفقیت مجموعه «شهرزاد» درکسب رضایت مخاطبان، اعتبار شبکه نمایش خانگی که با ساختن چند مجموعه نمایشی و نداشتن پایان‌بندی من...ادامه مطلب»

سریال شهرزاد؛ مثلث تاریخ و عشق و آشتی با سریال ایرانی...
bbc.com ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ سرگرمی
مریم زهدی بی‌بی‌سی اون گردنبنده هست همون که فرهاد داد به شهرزاد اسمش چی بود؟ مرغ آمین؟ همون. من از همون می خوام. شهرزاد این هفته رو دیدی؟ شهرزاد ا...ادامه مطلب»

قتل محمدرضا کلاهی عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هلند ...
tarikhirani.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ تاریخ
از کلاهی قاتل تا معتمد مقتول تاریخ ایرانی: در سی‌وهشتمین سالگرد شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از مسئولان نظام در هفتم تیر ۱۳۶۰، اطلاعات جدیدی از...ادامه مطلب»

روزنامه ای که 50 بار توقیف شد ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ اخبار
محمد مسعود روزنامه نگار معاصر و مشهور تاریخ مطبوعات ایران در سال ۱۲۸۰ ه.ش در شهر قم به‌دنیا آمد. او پس از اتمام آموزش دوره ابتدایی، تحصیلات خود را در ...ادامه مطلب»

هما روستا درگذشت+ آخرین عکس ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۵ اخبار
هما روستا بازیگر توانمند سینمای ایران بعد از مدتها مبارزه با سرطان در بیمارستانی در لس آنجلس آمریکا درگذشت. هما روستا چندی قبل با وخیم شدن وضع جسمانی...ادامه مطلب»

خاطرات مصدق از کودتای سوم اسفند در مناظره تاریخی مجلس سید ضیاء: فرد او...
asriran.com ۱۳۹۲/۱۲/۰۵ تاریخ
دکتر محمد مصدق که به عنوان نماینده اول تهران به مجلس 14 راه یافت در دو نطق تاریخی در 16 و 17 اسفند 1322 و در قالب مخالفت با اعتبار نامه سید ضیاء الدین...ادامه مطلب»

پایگاه خبری تحلیلی شریان - افشاگری 9 میلیاردتومانی داود علیه محمود!...
shariyan.com ۱۳۹۲/۰۷/۲۹ اخبار
یک ساعتی از قرارمان گذشته بود که سرانجام مردی شبیه به رئیس دولت نهم و دهم با اناری در دست آهسته آهسته از انتهای کوچه به سمت ما آمد. چشم، ابرو، خطوط پ...ادامه مطلب»

رییس جمهور روسیه وارد ایران شد: معمای ۲۳ ساله روابط ایران و روسیه ...
afkarnews.ir ۱۳۸۶/۰۷/۲۴ تاریخ
مهرماه ۱۳۸۶، برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین بعد از فروپاشی شوروی، رییس جمهور روسیه وارد ایران شد. سفر ولادیمیر پوتین به تهران برا...ادامه مطلب»

قتل "شاپور بختيار" آخرين نخست ‏وزير دوران پهلوي (1370 ش) ...
rasekhoon.net ۱۳۷۰/۰۵/۱۵ تاریخ
قتل "شاپور بختیار" آخرین نخست ‏وزیر دوران پهلوی (1370 ش) شاپور بختیار، آخرین نخست‏وزیر رژیم محمد رضا پهلوی، در سال 1293 به دنیا آمد. تحصیلات متوسطه بخ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF