جستجو:کلیدواژه=سوت

سلام بر کلاب هاوس...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ اینترنت-آی.تی
شبکه اجتماعی جدید یعنی ارتباطات بیشتر و این یعنی مژده افزایش قدرت تک تک شهروندان . عصرایران؛ رضا غبیشاوی - کلاب هاوس جدیدترین شبکه اجتماعی است که به ...ادامه مطلب»

قدیمی‌ترین بستنی‌فروشی تهران...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ تاریخ
سال قبل، وقتی اکبر جعفری برای یافتن کسب‌وکار آبرومندانه پا به تهران گذاشت، کسی تصورش را هم نمی‌کرد که مرد جوان ملایری بعدها یکی از مشهورترین ساکنان پا...ادامه مطلب»

زندگی شبانه زنان معتاد و کارتن‌خواب در تهران؛ از زباله‌دانی تا تَن‌فرو...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ فرهنگ
طبق آخرین آمار ستاد مبارزه با مواد مخدر، در ایران ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر مصرف کننده مواد مخدر زندگی می‌کنند که ۱۵۶ هزار تَن از این افراد را زنان تشک...ادامه مطلب»

مردی که دیگر نمی‌خواهد هدف فحاشی‌ها باشد ماجرای مهاجرت فغانی چیست؟ ...
fararu.com ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
نکته مهم ماجرا اما این است که فغانی قصد ندارد که پرچم ایران را کنار بگذارد و می‌خواهد در هر جایی که هست، با نام ایران فعالیت کند. او می‌تواند در بالات...ادامه مطلب»

داور زن ایرانی در فینال جام باشگاه‌های فوتسال مردان جهان سوت می‌زند ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
گلاره ناظمی، داور ایرانی در رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های مردان جهان در تایلند حضور دارد. او به عنوان یکی از داوران در بازی فینال جام باشگاه‌های فوت...ادامه مطلب»

روحانی: به رهبری پیشنهاد دادم فرماندهی جنگ اقتصادی با حضرتعالی باشد، ف...
asriran.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ اقتصاد
آمریکا می‌گوید ایران امروز به ایران سال ۵۶ و اوایل ۵۷ تبدیل شود. رئیس جمهور با اشاره به این که در شرایط عادی و معمولی نیستیم بلکه در دوران جنگ اقتصاد...ادامه مطلب»

علیرضا فغانی احتمالا فینال جام جهانی را سوت می‌زند ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
بوسیله Massoud Salari • به روز شده در: ۰۱/۰۷/۲۰۱۸ علیرضا فغانی احتمالا دیدار پایانی جام جهانی فوتبال امسال را سوت می‌زند. هفته‌نامه هلندی «فوتبال این...ادامه مطلب»

خداحافظی فالکائو از فوتسال با طعم و معرفت ایرانی ...
mizanonline.ir ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و برزیل علاوه بر نتیجه خارق‌العاده ای که بازیکنان کشورمان کسب کردند یک نکته...ادامه مطلب»

نقش برجام در فوتبال ایران چه بود؟...
shafaf.ir ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
«به‌ نظر می‌رسید اگر چه تحریم‌ها برای فوتبال ایران نامناسب بود اما برای برخی، شرایط تازه‌ای را به‌ وجود آورده بود. میلیون‌ها دلار بدون نظارت، در حساب‌...ادامه مطلب»

آل سعود با دالر نفت سازمان ملل را خرید...
etilaatroz.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ سیاست
در سال ۱۹۴۵ پس از پایان جنگ جهانی دوم، سازمان ملل توسط کشورهای پیروز به امید این‌که جنایت‌های حقوق بشری را پیگیری و از آن‌ها جلوگیری کند تشکیل شد. نها...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF